Racjonalista - Strona głównaDo treści
Blokada "Fim"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
30-07-2004 11:15SkautBlokada "Fim"
No i proszę. Cenzor internetowy zablokował stronę "Faktów i mitów". Czy wobec tego w odwecie powinniśmy posyłać wirusy na skrzynki e-mail stron katolickich? Uważam, że to trochę jakby powrót do czasów "sprzed". Reguła się potwierdza. Uciskany staje sie tyranem. Co za pocieszenie.

Lubię Kawę
>No i proszę. Cenzor internetowy zablokował stronę
>"Faktów i mitów". Czy wobec tego w odwecie powinniśmy
>posyłać wirusy na skrzynki e-mail stron katolickich?
>Uważam, że to trochę jakby powrót do czasów "sprzed".
>Reguła się potwierdza. Uciskany staje sie tyranem. Co za
>pocieszenie.

Nie uznajcie sobie, że ironizuję, gdyż pytam się, bo nie wiem o co chodzi.

Co to jest cenzor internetowy?

Na czym polega zablokowanie jakiejś strony przez owego cenzora?
Lubię Kawę
Nie rozumiem zupełnie.
Znalazłem w Google stronę Fakty i Mity i się dało ją włączyć.
Skaut
>Nie rozumiem zupełnie.
>Znalazłem w Google stronę Fakty i Mity i się dało ją włączyć.

Wczoraj strona główna www.faktyimity.pl nie wchodzila. dzisiaj sam sprawdze raz jeszcze. cenzor internetowy to taka komorka w necie ktora sprawdza czy aby jakas witryna nie zawiera tresci ktorych zawierac "nie moze". ciekawe co tam znalezli?
Lubię Kawę
>>Nie rozumiem zupełnie.
>>Znalazłem w Google stronę Fakty i Mity i się dało ją włączyć.
>
>Wczoraj strona główna www.faktyimity.pl nie wchodzila. dzisiaj sam sprawdze raz jeszcze. cenzor internetowy to taka komorka w necie ktora sprawdza czy aby jakas witryna nie zawiera tresci ktorych zawierac "nie moze". ciekawe co tam znalezli?

No, ale skąd wniosek, że jeśli jakaś strona nie chodzi, to już jest to cenzor?
Bardzo wiele stron przestaje chodzić. Zwłaszcza jak wyłączą serwer.
Daniel Delimata
To się nazywa: "Spiskowa teoria dziejów".
Swoją drogą jeśli w najbliższym czasie otrzymam skądś wirusa to też będę wiedział czyja to robota.
Kowszewicz Czesław (38 punktów)
>To się nazywa: "Spiskowa teoria dziejów".

Może bogowie.org , jako jedna z najlepszych w raikingu też gdzieś się otwiera?
Tamtą można było puścić z dymem, a Fim jest za mocna co?

cele
Daniel Delimata
>>To się nazywa: "Spiskowa teoria dziejów".
>
>Może bogowie.org , jako jedna z najlepszych w raikingu też gdzieś się otwiera?
> Tamtą można było puścić z dymem, a Fim jest za mocna co?
>
>cele

Jak to ktoś w tym serwisie zgrabnie ujął. "Tego bełkotu to ni jak pojąć nie mogę."
Czela
Rączusie się upaskudziło w dziele niszczenia? Recenzent się odezwał, czy kierujący zespołem "konfiskadorów"?
Ale czasy wracają! Nie ma z czego się cieszyć... Przeżyło się jednych to wprawę ma się większą.
Młodym współczuć trzeba przed jakim wyzaniem stają.
Jedno zneutralizujesz w drugie wdepniesz.
Materii z sobą się nie zabiera, ale jako, że zapach niby bardziej subtelny od jej gęstości to pewnie ciągnie sie i w " zaświatach" ...Jak się doczytałem w NT to tam nikt za nikim nie stoi, ani wielotysięczna instytucja, ani mamona, a raczej indywidualnie się staje.
Wszelkiej maści "cenzorom" powodzenia życzę
Daniel Delimata
>Rączusie się upaskudziło w dziele niszczenia? Recenzent się odezwał, czy kierujący zespołem "konfiskadorów"?
> Ale czasy wracają! Nie ma z czego się cieszyć... Przeżyło się jednych to wprawę ma się większą.
> Młodym współczuć trzeba przed jakim wyzaniem stają.
>Jedno zneutralizujesz w drugie wdepniesz.
>Materii z sobą się nie zabiera, ale jako, że zapach niby bardziej subtelny od jej gęstości to pewnie ciągnie sie i w " zaświatach" ...Jak się doczytałem w NT to tam nikt za nikim nie stoi, ani wielotysięczna instytucja, ani mamona, a raczej indywidualnie się staje.
> Wszelkiej maści "cenzorom" powodzenia życzę

O! A to dopiero bełkot jest. Ani jednego sensownego semantycznie zdania. Gratuluję.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365