>Zauważ, że siły lotnicze pracują tylko w wyznaczonych godzinach, za to służba zdrowia i służby porządkowe mają dwudziestoczterogodzinny system pracy.
No właśnie o to mi chodzi - postuluję wprowadzić wyznaczone godziny urzędowania dla służby zdrowia, całego wojska i policji. Dlaczego tylko siły lotnicze mają pracować w wyznaczonych godzinach? Co za dyskryminacja zawodowa !?
>Z tym to żeś pojechał... Co ma kościół do policji czy szpitali?
Nic nie ma, wcale nie twierdzę, że ma. Pytam się jedynie dlaczego Bozia ma urzędować 24/7? Tylko w wyznaczonych godzinach i nie ma zmiłuj się!
|