Ale to nie to samo! Tam nie ma Wołyńca, Legaby, stron "jego eminencji" i wielu innych, na które zaglądałem, a nie zapamiętałem .... Pomocy .....!!!! Drobner
>Ale to nie to samo! >Tam nie ma Wołyńca, Legaby, stron "jego eminencji" i wielu innych, na które zaglądałem, a nie zapamiętałem .... >Pomocy .....!!!! >Drobner
Michal, jak sie kliknie na Katalog to wyskakuje wypis wszystkich linkow. A powinno byc: opis katalogu, najpopularniejsze, ostatnio dodane, struktura dzialow. Ja tego nie widze. Wypis linkow na klikniecie w odpowiedni link na s,40
Jedna teraz widze to dobrze. Nie wiem dlaczego wczesniej po kiknieciu s,40 wyskakiwal mi caly indeks linkow. W kazdym razie ten link do wypisu wszystkich linkow powinien byc przed struktura dzialow, bo trudno do niego dotrzec.