w oryginale Adam I Ewa mialo znaczenie Adam i Ewa lub Adamy i Ewy. Bo nie okreslało to jednoznacznie liczby pojedynczej lub mnogiej. A tlumaczono to jako Adam I Ewa, stad wiele nieporozumien. Jest duzo ciekawych rzeczy na tej stronie, ale po niektórych tekstach, jak również i tym wnioskuje że powinniście zmienić adres raczej na www.tylkotrocheracjojnalistaabardziejateista.pl pozdrawiam
|