Racjonalista - Strona głównaDo treści
To co ja zrozumialem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
19-03-2007 15:51S.Otumba (115 punktów)
(zablokowany)
To co ja zrozumialem
dzin dobri
ja jest zrozumialem dla moja gazeta w Sokoto o ateist bo:
ateist jest na rozum postawioni-to jest jak nie dotknie duchi czi nie dotknie Bogi to nie ma wierzi
to jest racjonalizm i empiryzm
to jest jak z nauka matematik,fizikowa,biologi
ateist ma ze kobita jest nie ma thlowiek jak ma urodzoni bic -to jest aborcja(?)
ateist to ma stari thlowiek zabijac jak stari thlowiek kce albo thlowiek z koroba

dobzi to?
ale to jest ze za malo na 3 kolmna i zdjeci
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tr@ll
>dzin dobri
Dzyn dybry
>ja jest zrozumialem dla moja gazeta w Sokoto
wykstalcona dziennikarz znac musiec angielski jesli nie znac nie byc dziennikarz tylko amator. Radzic zejrzec tu i poczytac a ptem pytac i to najlepiej tam bo one wszystko wiadziec:
Dac link: TU KLIKA ! i cyta od a do z.
ja znikac tak jak sie pojawic
ty nie dziekowac i zegnac.
Pan Tau (1237 punktów)
>wykstalcona dziennikarz znac musiec angielski jesli nie znac nie byc dziennikarz tylko amator....

...a w zecziwistosc byc dr Grunberg serdecna pszijaciel Clinta Dawkinsa...

"ludzie wolni nie są równi, ludzie równi nie są wolni"
S.Otumba (115 punktów)
(zablokowany)
>>wykstalcona dziennikarz znac musiec angielski jesli nie znac nie byc dziennikarz tylko amator....
>...a w zecziwistosc byc dr Grunberg serdecna pszijaciel Clinta Dawkinsa...
>
"ludzie wolni nie są równi, ludzie równi nie są wolni"


ja tu bic w domie panstwa Grunberg wi znac?

tak racjonalisti rasisti?

pan thorvoy i pan beatus gdi sa? moi prijacieli
Tr@ll
Ja wpasc jecze raz i zara znikac

Mr. Otumba, a fellow Vulcan. Logical, or a complete idiot? You decide!

TU KLIKAC I PYTAC:
To kolega byc Pana Otumby? imajl tez byc polski a pan swetne znac angielski?

Dear serze Jesephie Otumbo, ty sie tu juz przestac karmic i zbakcylac.
S.Otumba (115 punktów)
(zablokowany)
>Ja wpasc jecze raz i zara znikac
>Mr. Otumba, a fellow Vulcan. Logical, or a complete idiot? You decide!
>TU KLIKAC I PYTAC:
>To kolega byc Pana Otumby? imajl tez byc polski a pan swetne znac angielski?
>Dear serze Jesephie Otumbo, ty sie tu juz przestac karmic i zbakcylac.
>

maili mi kolege zapisal
nie rozumi, Pan jest nie kce ciebie tutaji?
dlacigo?

kto to Joseph Otumba-nie znac, nie moje rodzini
ja imie moje Salomon Bernard Luka Akva Otumba

ja nie dokonczic reportazu w Polska?

napiszi- racjonalisti-rasisti
Patty Matheson (2087 punktów)
>napiszi- racjonalisti-rasisti

Tak nie wolno! Co z Pana za dziennikarz? Co by to było, gdyby każdy mógł pisać takie oszczerstwa tylko dlatego, że mu coś nie wyszło??
Poza tym, to zabrzmiało jak szantaż [blackmailing], a w Polsce szantaż jest karalny!

Uważam, że jest Pan przeczulony na punkcie swojego pochodzenia i swej obcości u nas. Węszy Pan wszędzie rasistów, co kilka postów oskarżając kogo popadnie.

Nie ma na tym Forum rasistów. Jak są, są szybko banowani.
Jesteśmy natomiast Racjonalistami i sprzeciwiamy się nieracjonalnym dysputom, a Pana teksty pozostawiają często pod tym względem wiele do życzenia.
To nie z powodu Pana pochodzenia [o którym w zasadzie znać prawdy nie możemy] niektórzy są poirytowani, lecz z powodu Pana zachowania.
21-03-2007 13:20 
 Ocena 1 na 1
S.Otumba (115 punktów)
(zablokowany)

>
u Nigeri nie ma jest taki forum o racjonalisti ale jest o religie-koscioli

Pana Grunberg nie ma w dom-ja tu jestem zaplaconi z gazeta i osobno w dom Pana senior Grunberg juz umarli

za sciana jest Pan Junior grunberg-on jest nie mowi na racjonalist-jak ja mowiioni o racjonalist -on denerwowac,

moje jezik ja na "teren polskiej misji katolickiej" nauczoni jak bic mali -angielski troki i czitac umiem!

o ateist to jest dobri temat-jakbi ateist bylo w Sokoto dla muzulman- to jest rajem na Swiatemi

LEGION (3161 punktów)
>>wykstalcona dziennikarz znac musiec angielski jesli nie znac nie byc dziennikarz tylko amator....
>...a w zecziwistosc byc dr Grunberg serdecna pszijaciel Clinta Dawkinsa...
Oż w mordę... Jak na to wpadłeś Człowieku?

NIE KLIKAĆ
LEGION (3161 punktów)
>>>wykstalcona dziennikarz znac musiec angielski jesli nie znac nie byc dziennikarz tylko amator....
>>...a w zecziwistosc byc dr Grunberg serdecna pszijaciel Clinta Dawkinsa...
>Oż w mordę... Jak na to wpadłeś Człowieku?
HA! Już wiem... Cieniutki jestem "z komputerów", i zbyt ufny na dodatek

NIE KLIKAĆ
20-03-2007 19:15 
 Ocena-1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>...a w zecziwistosc byc dr Grunberg serdecna pszijaciel Clinta Dawkinsa...

Gratuluję.
I serdecznie pozdrawiam.

fides ex necessitate esse non debet
DawidKarolkievitz (984 punktów)

>stari thlowiek zabijac

Wtedy to jest morderca


Abstrakcyjnej prawdy nie ma. Prawda jest zawsze konkretna.
W. Lenin
Tofik (5585 punktów)
>dzin dobri
Dzień dobry
>ja jest zrozumialem dla moja gazeta w Sokoto o ateist bo:
>ateist jest na rozum postawioni-to jest jak nie dotknie
>duchi czi nie dotknie Bogi to nie ma wierzi
Dokładnie, nie wierzymy jeśli nie zobaczymy i nie zbadamy.
>to jest racjonalizm i empiryzm
Tak.
>to jest jak z nauka matematik,fizikowa,biologi
Też.
>ateist ma ze kobita jest nie ma thlowiek jak ma urodzoni
>bic -to jest aborcja(?)
Nie prawda. Ateista jest normalnym człowiekiem i wielu jest przeciwko aborcji.
>ateist to ma stari thlowiek zabijac jak stari thlowiek kce
>albo thlowiek z koroba
>dobzi to?
Nieprawda. Nie zabijamy nikogo. Powtórze jeszcze raz: jesteśmy normalni, a nikt chyba nie chce nikogo zabijać, czy to chory, czy stary.
Możesz rozwinąć jeszcze o empiryźmie i racjonaliźmie. Filozofię i sceptycyzm także popieramy. A jeżeli chcesz więcej materiału to poczytaj pod tym hasłem na tej srtonie w Światopoglądzie.


"...cóż szczęście dać może nietrwałe, skoro snem jest całe..."
Patty Matheson (2087 punktów)
Jak Pan się uchował bez znajomości jakiegokolwiek języka niezbędnego w komunikacji w miejscu Pana pobytu?
Ehh, świecie-kłopocie...

Nic nie wyrokuję, poczekam, zobaczę. Kultura wymaga, żeby na posta odpowiedzieć.

Jeśli Pan mieszka w domu p. Grunberg, to Pana artykuł o Ateiźmie tchnął obiektywizmem raczej nie będzie.

>ateist jest na rozum postawioni-to jest jak nie dotknie
>duchi czi nie dotknie Bogi to nie ma wierzi

Nie. Pan opisał Racjonalizm. Ateizm polega na niewierze w bogów.
A jeśli chodzi o to dotykanie, to Racjonalista zapewne nigdy nie uwierzy "że bóg jest", nawet jak dotknie. Wtedy po prostu uzna, że bóg jest.

>to jest racjonalizm i empiryzm

Racjonalizm - rozum głównym narzędziem poznania
Empiryzm - doświadczenie zmysłowe głównym narzędziem poznania

>to jest jak z nauka matematik,fizikowa,biologi

Nauka ma charakter racjonalistyczno-empiryczny. Dlatego najwięcej czerpiemy właśnie z niej.

>ateist ma ze kobita jest nie ma thlowiek jak ma urodzoni
>bic -to jest aborcja(?)

Nie zrozumiałam chyba za dobrze.
Czy chodziło o to, że Ateiści uważają, że jak kobieta jest bita od urodzenia to nie jest człowiekiem? Bzdura.
Pewnie o zabijanie nieurodzonego dziecka? Kwestia złożona i wieloapsektowa. Aborcja to usuwanie ciąży, płodu. W Nigerii się tego nie praktykuje?

>ateist to ma stari thlowiek zabijac jak stari thlowiek kce
>albo thlowiek z koroba

Stary czy nie stary, jeśli chce zakończyć swe życie, a nie może sam tego uczynić, ma według niektórych ludzi, a nie Ateistów prawo do śmierci na żądanie. I nie jest to zabijanie, tylko nie utrzymywanie przy życiu.

>ale to jest ze za malo na 3 kolmna i zdjeci

To poczytaj Pan więcej. Można przetłumaczyć fragmenty tekstów ateistycznych. Jak się zna oba języki.

Gwoli ścisłości, Ateiści nie mają z góry założonych wspólnych poglądów, poza nieistnieniem bogów. Nie wiem więc, o czym Pan chce się rozpisywać. Wychodzi albo kilka zdań ogólnych, albo tysiące stron całości problemu.
21-03-2007 18:25 
 Ocena 1 na 1
S.Otumba (115 punktów)
(zablokowany)
>Ateiści nie mają z góry założonych wspólnych poglądów, poza >nieistnieniem bogów

ja czitani o ateist ale krzescijanianowie byli w Afrika -nigeria i mowili- wasza bogi nie istnieja

a jak ja zrobi zdjeci moja maska Ziemia to Pani w moja maska moc uwierzi mysle

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365