Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zawrócić bombowce!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-11-2004 17:11Leon Bod BielskiZawrócić bombowce!!!
Busch, ścigający muzułmańskich fundamentalistów po górach Afganistanu czy pustyniach Iraku i gnębiący ich w Guantanamo ani się obejrzał a oto pod nosem wyrastają mu swojego chowu formacje Talibów i Wahabitów. Otwarcie i bez owijania w bawełnę wzywają oni do przekształcenia Ameryki w krainę terroru, opartego na religijnej odmianie tym razem "chrześcijańskiego" wahabityzmu. Rekonstrukcjoniści- bo tak się każą nazywać ci spece od zawracania kijem Missisipi- deklarują, cyt. za tyg. "Fakty i Mity": "Naszym celem jest zastąpienie demokracji teokratyczną elitą rządzącą przez na-rzu-ce-nie(!!!) prawa biblijnego. Rekonstrukcjonizm eliminuje nie tylko demokrację, ale i wszelkie jej przejawy, takie jak związki zawodowe, prawa obywatelskie, szkoły publiczne. Kobiety zostaną odesłane do ogniska domowego. Chrześcijanie, którzy okażą się niedostatecznie wierzący (jak będą mierzyć siłę wiary i czym- może przez głosowanie w gronie Wysokiej Rady Św. inkwizycji?) będą pozbawiani obywatelstwa, może nawet skazywani na karę śmierci. Teokracja jest surowa. Śmiercią będą karane takie przestępstwa jak kidnaping, gwałt, morderstwo, ale także bluźnierstwo, herezja, cudzołóstwo i homoseksualizm. Na kobietach, które poddadzą się aborcji i osobach, które im w tym pomogły, wykonywać się będzie publiczne egzekucje". k. cytatu...O burkach, czadorach, wymiarowych brodach, wieszaniu na szubienicach telewizorów, video i taśm, doraźnych Trybunałach, zaganianiu 5 razy dziennie gawiedzi siłą do kościołów, przymusowej spowiedzi i komunii, kamienowaniu opornych- na razie ani słowa...Na razie...
Patronujący im drugą kadencję George Debilju Buschmen nie ma wyboru- aby nie stracić powyborczej wiarygodności i renomy przesiąkniętego wartościami religijnymi , walczącego ze smokiem terroryzmu rycerza opartego na mieczu mocnych, religijnych przesłanek, winien jak najszybciej wycofać lotniskowce z rejonu Zatoki Perskiej oraz flotylle B-52, przeprogramować komputery we wszystkim, co pływa, lata i jeździ w tamte rejony świata obładowane "meblami do amerykańskiego pokoju"- i najszybciej jak to możliwe zająć się porządkami na własnym podwórku...Póki nie jest za późno, bo zatankowanych do pełna Jumbo- Jetów i wysokościowców w Ameryce dostatek a pobieranie na granicach odcisków palców i innych ekskrementów do badań na nic się może nie zdać, gdy we własnych szeregach wróg rośnie w siłę a zaraza fundamentalizmu, jaki by on nie był, pleni się w ostoi demokracji wartościami Pax Americana promieniującej na świat!!! Panie Busch, rozumiem naturalny i niewymuszony wstyd, jaki zapewne ogarnąłby każdego poza Panem porządnego człowieka i prezydenta, mającego do czynienia na własnym gumnie z takim dictum, ale wydaje mi się, że jednak lepiej dla Pana będzie koniunkturalnie i urzędowo się tym stanem rzeczy "zawstydzić", "z trosko w oku" się nad problemem pochylić i podjąć się trudu wypielenia własnego gumna... Ma Pan do wyboru- albo uruchomić cały aparat policyjno- tajniacki, jaki ma Pan do dyspozycji w największym, policyjnym państwie świata, którym jest dziś USA, wybrać "rekonstrukcjonistów" jak raki z saka i ciupasem deportować do Guantanamo lub na pustynię Nevada- albo flotylle wojenne zawrócić, bomby jeszcze mocniej wyprecyzować, bo tereny u Pana gęściej zaludnione i zurbanizowane- i zbombardować zło w zarodku, niż, z razu bagatelizując problem amerykańskiego wahabityzmu i talibanizmu, po niewczasie cały arsenał atomowy odpalać na własnym terytorium, miasto po mieście, stan po stanie, od zachodniego po wschodnie wybrzeże tego najlepszego ze światów- promieniującej na "wsie strany mira", wstyd powiedzieć, ale niestety już dawno "byłej" ostoi wolności i demokracji!!Ostoi, gdzie "ostały się" zaledwie resztki jej szkieletu w postaci na pozór jeno wolnych wyborów, co dobitnie poświadcza ostatnia prezydencka elekcja pełna agresji i bojówkarskiego, od domu do domu prowadzonego, na razie aksamitnego terroru. Na razie, bo rekonstrukcjoniści ante portas!!- a wówczas może się okazać, że "kto nie jest z nami...tego na stos"!!!!!!...

Drobner
Wobec mojej, całkowicie innej, intepretacji zdarzeń -
uprzejmie proszę o wybaczenie mojego milczenia na ten temat.

Drobner

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365