Jak na razie, to wspomniany NOP ma bardzo małe poparcie (zdecydowanie poniżej 1%), więc nie ma się czym martwić. A ponadto ich "stylizacja" (btw: ktoś widział ich klip wyborczy?) Polakom bardzo źle się kojarzy (łyse głowy, czarne skórzane kurtki, "obozy przetrwania", itd.), więc myślę, że tak źle nie będzie.
Bohoh www.ateista.pl
|