Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szybszy niż tirówka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-11-2007 16:32Gregorias z PikutkowaSzybszy niż tirówka
Nasz Prezydent jest szybszy niż tirówka. Załatwił nowego premiera w 36 sekund. Szybki Prezydent, szybka Polska. Nieważne jak mężczyzna zaczyna, widzimy jak kończy. Jedno wydaje się pewne, nie są to jeszcze szczyty jego małości. W tej konkurencji Bracia wydają się być nie do pokonania. Ich kolejne numery są jeszcze chwilowo tajemnicą państwową. Ileż jeszcze tajemnic ma nasze państwo? Grozimy ujawnieniem tajemnicy i zapraszamy do negocjacji. Bohaterowie walki z korupcją mają swoje wypróbowane metody. Kłamstwo, prowokacja, szantaż. Stara tradycja plus nowoczesne techniki. Polityka oparta na wiedzy, na wiedzy z teczki lub podsłuchu. Naród to kocha. Może tylko część narodu. Młodzież się dziwnie otrząsa. Nie wiedzą jeszcze co dobre.
Chwilowo czekamy z utęsknieniem na rekord szybkości zaprzysiężenia rządu.

diogenes (42753 punktów)
>Ileż jeszcze tajemnic ma nasze państwo?

w pewnym momencie przestaje to być interesujące...ergo - żadnych tajemnic...czy to takie ważne, że od służb specjalnych dowiemy się, że jakiś polityk mówi k***a mać? bo to jest cała tajemnica tego państwa...
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Bracia Kaczyńscy są tak szybcy, że potrafią zamknąć szufladę na klucz tak szybko, aby go jeszcze do niej schować, więc takie rekordy mnie nie dziwią, mimo iż są imponujące

Pozdrawiam.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
Drobner
>Bracia Kaczyńscy są tak szybcy, że potrafią zamknąć szufladę na klucz tak szybko, aby go jeszcze do niej schować

To pryszczyk!
Oni nawet księzyc umieli ukraść!

Drobner, czujący niepokój we wszystkie bezksiężycowe noce...

PS.
Noce bezksięzy, natomiast lubię!
I dnie!
Władek Lichacz (2050 punktów)
Wyszło tanio. Czyżby prezydent zaczął realizować ideę taniego państwa?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365