>to tak na marginesie święta >niepodległości, które bez echa mija właśnie na tym forum. i >u mnie za oknem też... > Niepodległość należy szanować przez 365/366 (uwzględniając przestępne)dni w roku; Patriotyzm nie tkwi w symbolach a w pracy dla ojczyzny i społeczeństwa (to co robisz rób z pożytkiem dla innych, najlepiej jak potrafisz); Przebieranki to zwykła dziecinada, przyozdabianie ulic bronią (czołgi) to smarkateria, kadzenie kombatantom zamiast dania porządnej emerytury to już bezczelność. Ojczyznę ma się w sercu a nie na ustach. Pozdrawiam. JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|