>>Największe kradzieże to np prywatyzacja kamienic w Warszawie czy przekręty na VAT na 50 mld zł (nikogo nie ukarali) >A po cholerę ludziom te kamienice, sklepy itd. chodzi o poczucie sprawiedliwości. Kulczyk "zarabiał" 10 000 zł/ godzine (zgromadził 30 000 000 zł majatku. Jacy my glupi, plują nam w twaz patoelity a my udajemy ze nie pada. W raju sytuacja nie do pomyslenia
>skoro mogą żyć jak w raju, zbierając grzyby i jagody, śpiąc pod drzewkami, rezygnujac z internetu i podobnych głupot, prawda? w raju dokonal sie gigantyczny postep i on by trwał do dzisiaj gdyby nas nie zniewolono. To w raju -stalismy sie ludźmi (z małpy), gigantyczny postęp -nauczyliśmy sie mówic, gigantyczny postęp -opanowaliśmy ogien, gigantyczny postęp -mamy narzedzia np łuk, gigantyczny postęp -mamy ubrania -żyjemy szczesliwie w przyjacielskiej wspolnocie (kulczykow wyganiamy i umieraja samotnie) -opanowaliśmy wszystkie kontynenty (powtórzył dopiero w 15w Kolumb) -nie bylo glodu, nie chorowali, zyli 80 lat - nie chodzili do żłobka, przedszkola, szkoły, pracy, Raj - nie było policji, wojska, wiezień, kościoła, narzędzi zniewolenia - nie było hierarchii (np w kościele -papież, prymas, kardynał, arcybiskup, biskup generał, biskup, prałat, proboszcz, ksiądz i TY bezrozumna owieczka) alez my głupi (moja babcia całowała w ręke księdza) -człowiek nie zabijał człowieka
>Zawracanie dupy z tym internetem. Po kiego grzyba tracić czas na czytanie cudzych wypocin zamiast patrzyć jak płyną obłoki? gdyby nie wygnanie z raju (zniewolenie) internet mielibysmy juz 2000 lat temu
szukanie raju, moim celem
|