Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cuda Cuda ogłaszają!!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
02-07-2020 15:07haish (2904 punktów)Cuda Cuda ogłaszają!!!!
Co najmniej 50 europosłom skradziono komputery, tablety i inne przedmioty z ich biur w gmachu Parlamentu Europejskiego, kiedy stał opuszczony w czasie lockdownu spowodowanego epidemią COVID-19. Sprawcy jak dotąd są nieznani, a służba bezpieczeństwa parlamentu znalazła się pod ostrym ostrzałem, pisze Maïa de La Baume z POLITICO.

Ciekawe czy byli zainteresowani samym sprzętem, czy danymi?

link - wiadomosci(*)ropejskiego-kiedy-stal/0m77vdy
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Leonardoo (1099 punktów)

Po co szukać daleko, jak cuda dzieją się blisko, w Warszawie.
materiał sprzed 2 lat, a jak bardzo aktualne:
www.youtube.com/watch?v=YnwAKozzg18
okragly (21676 punktów)
> 50 europosłom skradziono komputery, tablety i inne przedmioty z ich biur
w raju brali co znaleźli, byliśmy zbieraczami, łowcami, nie było kradzieży jak i pracy.
Największe kradzieże to np prywatyzacja kamienic w Warszawie czy przekręty na VAT na 50 mld zł (nikogo nie ukarali)

szukanie raju, moim celem
09-07-2020 23:58 
 Ocena 2 na 2
Jan Res (4015 punktów)

>Największe kradzieże to np prywatyzacja kamienic w Warszawie czy przekręty na VAT na 50 mld zł (nikogo nie ukarali)
A po cholerę ludziom te kamienice, sklepy itd. skoro mogą żyć jak w raju, zbierając grzyby i jagody, śpiąc pod drzewkami, rezygnujac z internetu i podobnych głupot, prawda?
Zawracanie dupy z tym internetem. Po kiego grzyba tracić czas na czytanie cudzych wypocin zamiast patrzyć jak płyną obłoki?
10-07-2020 07:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Największe kradzieże to np prywatyzacja kamienic w Warszawie czy przekręty na VAT na 50 mld zł (nikogo nie ukarali)
>A po cholerę ludziom te kamienice, sklepy itd.
chodzi o poczucie sprawiedliwości. Kulczyk "zarabiał" 10 000 zł/ godzine (zgromadził 30 000 000 zł majatku. Jacy my glupi, plują nam w twaz patoelity a my udajemy ze nie pada. W raju sytuacja nie do pomyslenia

>skoro mogą żyć jak w raju, zbierając grzyby i jagody, śpiąc pod drzewkami, rezygnujac z internetu i podobnych głupot, prawda?
w raju dokonal sie gigantyczny postep i on by trwał do dzisiaj gdyby nas nie zniewolono. To w raju
-stalismy sie ludźmi (z małpy), gigantyczny postęp
-nauczyliśmy sie mówic, gigantyczny postęp
-opanowaliśmy ogien, gigantyczny postęp
-mamy narzedzia np łuk, gigantyczny postęp
-mamy ubrania
-żyjemy szczesliwie w przyjacielskiej wspolnocie (kulczykow wyganiamy i umieraja samotnie)
-opanowaliśmy wszystkie kontynenty (powtórzył dopiero w 15w Kolumb)
-nie bylo glodu, nie chorowali, zyli 80 lat
- nie chodzili do żłobka, przedszkola, szkoły, pracy, Raj
- nie było policji, wojska, wiezień, kościoła, narzędzi zniewolenia
- nie było hierarchii (np w kościele -papież, prymas, kardynał, arcybiskup, biskup generał, biskup, prałat, proboszcz, ksiądz i TY bezrozumna owieczka) alez my głupi (moja babcia całowała w ręke księdza)
-człowiek nie zabijał człowieka

>Zawracanie dupy z tym internetem. Po kiego grzyba tracić czas na czytanie cudzych wypocin zamiast patrzyć jak płyną obłoki?
gdyby nie wygnanie z raju (zniewolenie) internet mielibysmy juz 2000 lat temu


szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365