Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ukończyłem swoją pierwszą książkę od ponad 10 lat!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
21-07-2023 23:55troxad (3 punktów)Ukończyłem swoją pierwszą książkę od ponad 10 lat!
To, co dla większości może być małym osiągnięciem, dla mnie jest wielkim osiągnięciem. Niedawno skończyłem „Wojny makowe” R.F Kuanga i wow, co to była za radość. Podczas czytania byłam w stanie zwizualizować całą książkę w mojej głowie, co sprawiło, że było to tak przyjemne. Ma również wiele podobieństw do niektórych programów, które oglądałem, co również sprawiło, że zainwestowałem. Skończyło się na tym, że w niektóre noce zostawałem po pierwszej w nocy, żeby móc czytać.

Właściwie mogę przypisać tę imprezę dzięki TikTokowi, dzięki niemu dowiedziałem się o Wojnach makowych, a także o „Red Rising”, która jest moją kolejną książką do przeczytania.

Po prostu chciałem się tym podzielić, ponieważ czuję się bardzo spełniony!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Magnificat yy (22 punktów)
>To, co dla większości może być małym osiągnięciem, dla mnie jest wielkim osiągnięciem. Niedawno
>skończyłem "Wojny makowe" R.F Kuanga i wow, co to była za radość. Podczas czytania byłam
>w stanie zwizualizować całą książkę w mojej głowie, co sprawiło, że było to tak przyjemne. Ma
>również wiele podobieństw do niektórych programów, które oglądałem, co również sprawiło, że
>zainwestowałem. Skończyło się na tym, że w niektóre noce zostawałem po pierwszej w nocy, żeby móc
>czytać.
>Właściwie mogę przypisać tę imprezę dzięki TikTokowi, dzięki niemu dowiedziałem się o Wojnach
>makowych, a także o "Red Rising", która jest moją kolejną książką do przeczytania.
>Po prostu chciałem się tym podzielić, ponieważ czuję się bardzo spełniony!

napisz książke. Ja napisałem nr. Robot
troxad (3 punktów)
>To, co dla większości może być małym osiągnięciem, dla mnie jest wielkim osiągnięciem. Niedawno
>skończyłem "Wojny makowe" R.F Kuanga i wow, co to była za radość. Podczas czytania byłam
>w stanie zwizualizować całą książkę w mojej głowie, co sprawiło, że było to tak przyjemne. Ma
>również wiele podobieństw do niektórych programów, które oglądałem, co również sprawiło, że
>zainwestowałem. Skończyło się na tym, że w niektóre noce zostawałem po pierwszej w nocy, żeby móc 19216801.onl/
>czytać.
>Właściwie mogę przypisać tę imprezę dzięki TikTokowi, dzięki niemu dowiedziałem się o Wojnach
>makowych, a także o "Red Rising", która jest moją kolejną książką do przeczytania.
>Po prostu chciałem się tym podzielić, ponieważ czuję się bardzo spełniony!

i got this...

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365