Racjonalista - Strona głównaDo treści
Warto wiedzieć.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
15-11-2007 19:07Zbysław Śmigielski (8639 punktów)Warto wiedzieć.
Ocena 1 na 1
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gosia (9452 punktów)
>wiadomosci.onet.pl/1642155,11,item.html
>Czyż to nie piękne?

Parafrazując mojego ulubionego Shreka: Toż to żałosne! O ludziach takich jak J.Kaczyński mam dość niskie mniemanie.

Pozdrawiam.
16-11-2007 11:32 
 Ocena 1 na 1
plodzien (7378 punktów)
>>wiadomosci.onet.pl/1642155,11,item.html
>>Czyż to nie piękne?
>Parafrazując mojego ulubionego Shreka: Toż to żałosne! O ludziach takich jak J.Kaczyński mam dość niskie mniemanie.>

No to dalej:
Kaczyński: Na mnie nie patrz. Ja nie spraszałem!
O Tusku: ...czekał na pierwszy pocałunek miłości, "No to se jeszcze poczeka!"


Pozdrawiam
16-11-2007 13:11 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)
16-11-2007 13:29 
 Ocena 1 na 1
IQ955 (2355 punktów)
No to i ode mnie...
"Rządzić każdy może - trochę lepiej, lub trochę gorzej."


Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
jarzabek
>wiadomosci.onet.pl/1642155,11,item.html
>Czyż to nie piękne?

Duzy fotelik samochodowy sprzedam...
Kontakt Biuro Ochrony Rzadu ..
JATO (2644 punktów)
>Czyż to nie piękne?
Panie Zbysławie.
Piękne? To doprawdy za słabo powiedziane.
Toż to cymes jest. To jak 100 złotych przed pierwszym. Jak weksel z pokryciem piękne to jest.
Pozdrawiam.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
skowronek (86 punktów)

>Czyż to nie piękne?
>
...Cieszmy się że chociaż z sobą rozmawiają. Choćby nawet listownie.
Patty Matheson (2087 punktów)
Przecież żaden z nich nie pisze tych listów osobiście. Mają od tego ludzi. Wątpię, że były premier zdobył by się na słowa "gratuluję i życzę sukcesów", gdyby to nie było konieczne dla jego pozytywnego wizerunku.

Pozdrawiam.

I na koniec dnia szóstego Bóg usłyszał: "Za mało many"
prokaczystowska_racjonalistka

>Czyż to nie piękne?

Panie Zbysławie,tropicielu cymesów gdzie Pan był gdy Pan Ćwiąkalski posadę przyjmował od Pana Tuska?
Przypominam:http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=148&ShowArticleId=66673

Wstawiał się za bidulkami Stokłosą i Krauze.
Oligarchia górą,Donio zrobił fajny klimat dla geszeftów.
Witamy w świecie patologii Panie Zbysławie.
16-11-2007 15:08 
 Ocena 1 na 1
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>Witamy w świecie patologii Panie Zbysławie.

   A minusy gdzie, Madame?!
JATO (2644 punktów)
>Wstawiał się za bidulkami Stokłosą i Krauze.
>Oligarchia górą,Donio zrobił fajny klimat dla geszeftów.
>Witamy w świecie patologii Panie Zbysławie.

No jak to w końcu jest:
pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Krauze - cytat bezposredni:
Cytat:
Lech Kaczyński powiedział o nim, że go zna i ceni[5], jako prezes NIK zawarł z Prokomem umowę na komputeryzację NIK (w czasie, kiedy NIK kontrolowała komputeryzację ZUS). Premier Jarosław Kaczyński podziwia go za jego skuteczność[6].
(...)
[5] wywiad udzielony Piotrowi Najsztubowi,"Przekrój", 14 maja 2005
[6] wywiad, "Forbes", luty 2006


No to już ja nic nie rozumiem. Raz facet jest cacy a raz be (oligarcha).
Nawiasem mówiąc użycie słowa oligarchia jako frazesu medialnego przez J&L Kaczyńskich jest nieuzasadnione semantycznie.
pl.wikipedia.org/wiki/Oligarchia O ile Wikipedia się nie myli oczywista.

Nawet będąc zwolennikiem Kaczyzmu należy pamiętać, ze kij jak to kij - posiada dwa końce choć niektórzy usiłują udowodnic, ze liczba końców kija może być nieparzysta.
Z kolei wielki ks. Tishner mawiał z góralska, że prawdy są trzy...

Jeżeli ponadto prof. Ćwiąkalski był adwokatem do tej pory, to zgodnie z etyką tego zawodu (czy specjalizacji)miał obowiązek działać na rzecz swojego klienta. Natomiast jak będzie zachowywał sie jako minister sprawiedliwości dopiero czas pokaże. Czy chirurg, który operuje bandytę nie może zostać ministrem zdrowia?

Nie spiesz się zatem ze stawianiem tez.

Chodziarz może się mylę?

Pozdrawiam
JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>Chodziarz może się mylę?

   Ten, jak mu tam, "Korzeniowski - Robert mu" po coraz większej ilości wątków chodzi.
(Martyrologia w Iraku - sukulent).
Gosia (9452 punktów)
>wiadomosci.onet.pl/1642155,11,item.html
>Czyż to nie piękne?

Do pięknego dodano nadobne:
www.pardon(*)4/prezydent_nie_wyslucha_tuska

Pozdrawiam.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365