Wczoraj w nocy, bodajże 2TVP emitował program o Kaczmarku z 1993 r., jeszcze sprzed choroby. Fragmenty skeczów, piosenek, dużo wynurzeń Jasia.
Ech, łza się w oku kręci.
Na szczęście prawie wszystko jest nagrane. Tyle, że b. rzadko puszczają.
Drobner, czegoś się bojący, głupi; czasem siedzący na mrowisku.
|