Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jan Kaczmarek nie żyje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-11-2007 20:38nieobecnyJan Kaczmarek nie żyje
Gdy kilka dni temu oglądałem sobie na youtube skecze kabaretowe przyszło mi nagle do głowy, że od lat nie słyszałem nic o Janie Kaczmarku. Dwa dni temu w sieci pojawiła się informacja o Jego śmierci. Dowiedziałem się, że od 20 lat cierpiał na chorobę Parkinsona, która zanim go zabiła, uniemożliwiła mu występy.

Naszły mnie wspomnienia z lat dziecinnych i młodzieńczych. "60 minut na godzinę", "Studio 202", "Czego się boisz głupia", "Dzień dobry pani doktór", "Hej szable w dłoń"...

Pamiętającym czasy radiowych kabaretów "za komuny" polecam stronę: pl.wikipedia.org/wiki/60_minut_na_godzinę a także dzielę się wiadomością, że radio tok fm rozpoczyna w najbliższą niedzielę o 10:00 emisję kabaretu radiowego "Przygody Wuja Alberta", czyli remak'u "Rodziny Poszepszyńskich".

Drobner
Wczoraj w nocy, bodajże 2TVP emitował program o Kaczmarku z 1993 r., jeszcze sprzed choroby. Fragmenty skeczów, piosenek, dużo wynurzeń Jasia.

Ech, łza się w oku kręci.

Na szczęście prawie wszystko jest nagrane. Tyle, że b. rzadko puszczają.

Drobner, czegoś się bojący, głupi; czasem siedzący na mrowisku.
szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
>Wczoraj w nocy, bodajże 2TVP emitował program o Kaczmarku z 1993 r., jeszcze sprzed choroby.

"Oczyść usta,zanim wypowiesz Jan Kaczmarek"

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365