 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-01-2012 12:03 | michu (73 punktów) | PIOSENKA
1 na 1 | Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..." PILNE. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | >Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś >mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..." >PILNE. -A może "Ocalić od zapomnienia" Marka Grechuty. Ewentualnie "Who wants to live forever" - Queen.
"Smutne to czasy gdy łatwiej rozbić atom niż pokonać przesąd" - Albert Einstein
|
|
| orchidea78 (385 punktów) | Jakiś smutny utwór Starego Dobrego Małżeństwa
|
|
2 na 2 | zupełna (2507 punktów) | >>PILNE. "Dust in the wind" Sarah Bringhtman
|
|
10 na 10 | Michał96 (412 punktów) | >Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś >mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..." >PILNE.
"Highway to hell" AC/DC
|
|
3 na 3 | zupełna (2507 punktów) | >PILNE. "Nothing else matters" Metalica. Wprawdzie zarezerwowane na mój pogrzeb ale sie podzielę.
|
|
 | 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | Dla mnie będzie "Katuman Kaiku" Turisas.
Komunizm i katolicyzm mają to do siebie, że łączy je pruderia (M. Środa)
|
|
|  | | zupełna (2507 punktów) | >Dla mnie będzie "Katuman Kaiku" Turisas. Tyż piknie
|
|
|  | | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > Dla mnie będzie "Katuman Kaiku" Turisas.> Komunizm i katolicyzm mają to do siebie, że łączy je pruderia (M. Środa)A dla mnie "Funerales de wayticuri". To wprawdzie jest tylko melodia, ale mam już obiecane, słowa i wykonawcę www.goear.(*)erales-de-waytiacuri-los-incas
|
|
1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | > Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś> mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."> PILNE. Over the Rainbow Od 3.00 pogrzeb artysty, jak dla mnie ok.
|
|
2 na 2 | TyDraniu (6569 punktów) | Sinatra, 'My way'
|
|
5 na 5 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | |
|
 | 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Myślę, że najbardziej na taką okazję nadałby się :> www.youtub(*)E&feature=youtube_gdata_playerMoje ulubione wykonanie  .
Nie ma niczego, czego pragnąłbym bardziej niż mieć meduzę nazwaną moim nazwiskiem. (Frank Zappa)
|
|
|  | 2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) |
> Moje ulubione wykonanie .Bardzo ładnie orkiestra wydobywa moment ciszy ze swoich instrumentów.
"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
|
|
| |  | 8 na 8 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > >Moje ulubione wykonanie .> Bardzo ładnie orkiestra wydobywa moment ciszy ze swoich instrumentów.Wirtuozowsko wręcz  . Niepokoi jednak komentarz, jaki ktoś wczoraj zamieścił: If SOPA/PIPA are passed, silence will be copyrighted. 
Nie ma niczego, czego pragnąłbym bardziej niż mieć meduzę nazwaną moim nazwiskiem. (Frank Zappa)
|
|
| | |  | natasha (21 punktów) (zablokowany) | Usunięte przez moderatora
|
|
|  | 1 na 1 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | |
|
| marcin1902 (3438 punktów) | |
|
1 na 1 |
3 na 3 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | >Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie,
Puścić można każdą.
>czy ktoś >mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..." >PILNE.
A może przypomnieć sobie, co lubił zmarły? Chyba ktoś go znał?
"Religion is the opiate of the masses - - and we all know you should never give drugs to kids"
|
|
| Świnka Flejka (553 punktów) | |
|
2 na 2 | licho nie śpi (487 punktów) | A ja proponuję "The meaning of life" by Monty Python
|
|
| Anna Salman (16360 punktów) | >... Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."
B. Dylan - "Knockin' on Heaven's Door"
|
|
| szemrany robert (425 punktów) | |
|
| Artur@R (7115 punktów) | SADE - "King of Sorrow" .... I' hope, so .
"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
|
|
2 na 2 Nietsche (4548 punktów) (zablokowany) | >Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś >mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..." >PILNE. "Jak dobrze mi w pozycji tej, pozycji horyzontalnej... "
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|