Racjonalista - Strona głównaDo treści
PIOSENKA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-01-2012 12:03michu (73 punktów)PIOSENKA
Ocena 1 na 1
Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..." PILNE.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś
>mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."
>PILNE.
-A może "Ocalić od zapomnienia" Marka Grechuty. Ewentualnie "Who wants to live forever" - Queen.


"Smutne to czasy gdy łatwiej rozbić atom niż pokonać przesąd" - Albert Einstein
orchidea78 (385 punktów)
Jakiś smutny utwór Starego Dobrego Małżeństwa
zupełna (2507 punktów)
>>PILNE.
"Dust in the wind" Sarah Bringhtman
19-01-2012 13:31
 Ocena 10 na 10
Michał96 (412 punktów)
>Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś
>mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."
>PILNE.

"Highway to hell" AC/DC
zupełna (2507 punktów)
>PILNE.
"Nothing else matters" Metalica. Wprawdzie zarezerwowane na mój pogrzeb ale sie podzielę.
19-01-2012 13:52 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
Dla mnie będzie "Katuman Kaiku" Turisas.

Komunizm i katolicyzm mają to do siebie, że łączy je pruderia (M. Środa)
zupełna (2507 punktów)
>Dla mnie będzie "Katuman Kaiku" Turisas.
Tyż piknie
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Dla mnie będzie "Katuman Kaiku" Turisas.
>
Komunizm i katolicyzm mają to do siebie, że łączy je pruderia (M. Środa)

A dla mnie "Funerales de wayticuri". To wprawdzie jest tylko melodia, ale mam już obiecane, słowa i wykonawcę
www.goear.(*)erales-de-waytiacuri-los-incas
finerbijk (17282 punktów)
>Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś
>mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."
>PILNE.
Over the Rainbow Od 3.00 pogrzeb artysty, jak dla mnie ok.
TyDraniu (6569 punktów)
Sinatra, 'My way'


daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Myślę, że najbardziej na taką okazję nadałby się :

www.youtub(*)E&feature=youtube_gdata_player

pl.m.wikipedia.org/wiki/4'_33"

Pozdrawiam.
19-01-2012 14:05 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Myślę, że najbardziej na taką okazję nadałby się :
>www.youtub(*)E&feature=youtube_gdata_player

Moje ulubione wykonanie .

Nie ma niczego, czego pragnąłbym bardziej niż mieć meduzę nazwaną moim nazwiskiem. (Frank Zappa)
19-01-2012 14:07 
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)

>Moje ulubione wykonanie .

Bardzo ładnie orkiestra wydobywa moment ciszy ze swoich instrumentów.

"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
19-01-2012 14:11 
 Ocena 8 na 8
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>Moje ulubione wykonanie .
>Bardzo ładnie orkiestra wydobywa moment ciszy ze swoich instrumentów.

Wirtuozowsko wręcz .

Niepokoi jednak komentarz, jaki ktoś wczoraj zamieścił:
If SOPA/PIPA are passed, silence will be copyrighted.



Nie ma niczego, czego pragnąłbym bardziej niż mieć meduzę nazwaną moim nazwiskiem. (Frank Zappa)
natasha (21 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
27-01-2012 19:19 
 Ocena 1 na 1
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>Myślę, że najbardziej na taką okazję nadałby się :
>>www.youtub(*)E&feature=youtube_gdata_player
>Moje ulubione wykonanie .
A moje nie. Ten klarnet w tle milczy jakoś fałszywie.
marcin1902 (3438 punktów)
Pablopavo - Za darmo

"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
Lizergus (691 punktów)
Nieco przewrotnie...
www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie,

Puścić można każdą.

>czy ktoś
>mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."
>PILNE.

A może przypomnieć sobie, co lubił zmarły?
Chyba ktoś go znał?


"Religion is the opiate of the masses -
- and we all know you should never give drugs to kids"
Świnka Flejka (553 punktów)
Gorąco polecam:
www.youtube.com/watch?v=fCuYNok7vWI

Ale zawsze można postawić na utwór instrumentalny:
www.youtube.com/watch?v=XdpIvA2Ox8w
licho nie śpi (487 punktów)
A ja proponuję "The meaning of life" by Monty Python
Anna Salman (16360 punktów)
>... Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."

B. Dylan - "Knockin' on Heaven's Door"
szemrany robert (425 punktów)
Może to
Artur@R (7115 punktów)
SADE - "King of Sorrow" .... I' hope, so .

"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
Nietsche (4548 punktów)
(zablokowany)
>Mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuje fajnej piosenki, którą można puścić na pogrzebie, czy ktoś
>mógłby coś zaproponować? Zastanawiam się nad " Iść w stronę słońca" oraz "Droga, którą idę..."
>PILNE.
"Jak dobrze mi w pozycji tej,
pozycji horyzontalnej... "
liebes (612 punktów)
Nie tak smutno, ale też ładnie, z irlandzkim akcentem i ładnym tekstem: www.youtube.com/watch?v=Xql8CKE_9oI
Flogging Molly - If I ever leave this world alive

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365