Jestem całkowicie zabiegany i nie mam czasu nawet na śledzenie Racjonalisty, ale chciałem się z Wami podzielić pewną wspaniałą wizualizacją. Mam nadzieję, że się spodoba.
Świetne to! Ja bym to przepisała jako lekarstwo dla wszystkich antropocentryków - 3 x dziennie oglądać. Albo przekaz podprogowy już od pierwszych dni życia - na suficie wyświetlać niemowlakowi, od razu mu się ustawi zdrowe podejście
Coś fantastycznego! Zaraz wyślę do kolegi-katolika z dopiskiem "Myślisz, że gdyby bóg stworzył coś tak ogromnego, to przejmowałby się czy jesz w piątek kiełbasę?" "Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."