Witajcie! 1 maja będę z wrocławską prezeską PSR w Gdyni od południa do 20:40, kiedy mam pociąg. Bardzo bym się chciał w tym czasie spotkać na jakieś 2 godziny z członkami i sympatykami PSR z Trójmiasta. Co wy na to? Pozdrawiam serdecznie Prezes PSR Jacek Tabisz  |