>Znów jakiś nawiedzony odwiedza to polskie forum. Co tu się wyrabia? Ja tam nie jestem nacjonalistą czy innym szowinistą. Tyle tu mamy rodzimych nawiedzonych, że kilkuset więcej różnicy nie zrobi. A głupota granic nie ma.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.