 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-08-2008 16:32 | Madman (7811 punktów) | Jezus wrócił! | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | Kelly (2051 punktów) | Doszłam do punktu, w którym Dalina (czy jak jej tam) myje stopy mężowi i mówi, że według nauczyciela choroby onkologiczne biorą się ze złego podejścia kobiet do mężczyzn i z feminizmu. Wiesz, mogłeś napisać, że materiał nie jest przeznaczony dla młodych wrażliwych feministek. Moja biedna dziecięca psychika.
|
|
 | | Madman (7811 punktów) | > Doszłam do punktu, w którym Dalina (czy jak jej tam) myje stopy mężowi [...]> Wiesz, mogłeś napisać, że materiał nie jest przeznaczony dla młodych wrażliwych feministek.> Moja biedna dziecięca psychika.Jak na wrażliwą feministkę to i tak daleko doszłaś.
|
|
3 na 3 | lotrek (14275 punktów) | >Chrystus już nie jest Żydem, jest Rosjaninem!  Prawosławna Rosja słynęła z różnego rodzaju "pomyleńców bożych", różnych nawiedzonych proroków. Cieszyli się oni dużym szacunkiem ludu, zawsze mogli liczyć na jałmużnę i wparcie. Widać z tego, że im nie "przeszło". A jeśli dla moherowych wielbicielek toruńskiego papcia dyrektora Matka Boska też nie jest Żydówką, tylko Polką pochodzącą z Częstochowy (była to odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to słuchaczki Radia Maryją nie lubią Żydów, skoro Matka Boska byłą Żydówką), to i Chrystus może być Rosjaninem. Już kiedyś za kadencji Buzka, niejaki Krzaklewski w naszym parlamencie z mównicy sejmowej apelował do posłów, by wybrać Chrystusa na króla Polski. Nie chcieli, pewnie z tego powodu, Rosjanin królem Polski....a kysz !
|
|
 | 2 na 2 | Madman (7811 punktów) | > Prawosławna Rosja słynęła z różnego rodzaju "pomyleńców bożych", różnych nawiedzonychNie tylko Rosja, my też mamy osiągnięcia w tej dziedzinie, i to wybitne (czyt. wybitnie głupie). Andrzej Towiański był z Wileńszczyzny, ale Bogdan Kacmajor za to jak najbardziej swojski... > Rosjanin królem Polski....a kysz !Cóż, Żydówka jest Królową Polski chyba od 1656.
|
|
|  | | lotrek (14275 punktów) | Cóż, Żydówka jest Królową Polski chyba od 1656.  Zgadza się, niestety króla jeszcze nie mamy - jakieś zaniechanie prawicy? To chyba grzech (grzech zaniechania)? Może czekają aż JP2 zostanie świętym i będzie jak znalazł. Niestety B16 jest odporny na modły i wzdychania kościółkowych, pewnie czeka na jakiś załącznik do podania.
|
|
1 na 1 | stilgar (7322 punktów) | > Dziś natknąłem się na interesujący artykuł: wyborcza.pl/1,75480,5622188,Skrawek_nieba.html> Myślę, że słuchaczom pewnego toruńskiego radia teraz będzie łatwiej.> Chrystus już nie jest Żydem, jest Rosjaninem!  Też to czytałem i miałem wrzucić  Ciekawe co Kościół zrobi w takiej sytuacji. Zapewnie nic. Nawet jakby się ktoś do nich zwrócił z pytaniem w tej sprawie, na pewno poprosiliby o dowód, że ten pan jest tym za kogo się podaje. A przecież podobno "błogosławieni ci co nie widzieli, a uwierzyli"  W ten sposób zaprzeczyliby własnym dogmatom. Oczywiście wierni nie zwróciliby na to uwagi, bo "przecież wszyscy wiedzą, że ten facet to nie Jezus".
|
|
 | | Madman (7811 punktów) | > Ciekawe co Kościół zrobi w takiej sytuacji.Nic. Przecież to oczywiste, że Chrystus, gdyby powtórnie przyszedł, byłby katolikiem.
|
|
|  | 2 na 2 | stilgar (7322 punktów) | > >Ciekawe co Kościół zrobi w takiej sytuacji.> Nic. Przecież to oczywiste, że Chrystus, gdyby powtórnie przyszedł, byłby katolikiem.  > A Kongregacja Nauki Wiary i tak znalazłaby 43 błędy w jego nauczaniu.Myślę, że sporo więcej.  Dodatkowo ekskomunika i takie tam.
|
|
| |  | | Madman (7811 punktów) | > >A Kongregacja Nauki Wiary i tak znalazłaby 43 błędy w jego nauczaniu.> Myślę, że sporo więcej. Dodatkowo ekskomunika i takie tam.Chciałem dopisać o ekskomunice, ale się rozmyśliłem. Jestem zdecydowanie niezdecydowany...
|
|
| Madman (7811 punktów) | Zastanawiająca jest myśl: " religia to opium dla ludu, rodzaj duchowej gorzałki, a więc ma zniknąć, ale to Związek Radziecki zniknął, a w miejscu, gdzie był, poza wszystkimi światowymi Kościołami działa ponad 80 wielkich sekt mających około 800 tysięcy wyznawców " Władze ZSRR starały się wybić ludziom z głowy Kościół, ale religijności nie dało się wykorzenić. Wygląda na to, że natura rzeczywiście nie znosi próżni i religie długo jeszcze będą się wciskać drzwiami i oknami... Jak nie KRK, to sekty. Zresztą, co za różnica...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|