w innej dyskusji padła propozycja by stworzyć osobny wątek popierający powrót big_zyda, co więc niniejszym czynię. Big_zyda ceniłam za wiedzę historyczną i uważam jego nieobecność za stratę dla forum racjonalistów. Tak więc oddaję głos ZA powrotem, choć nie wiem czy big_zyd miałby ochotę na powrót i czy moderacja spojrzy na petycję przychylnym okiem. |