Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
27-04-2015BragielTemat w którym można by było podawać linki
Witam. Czy można w jakimś dziale utworzyć temat, w którym można by było podawać linki do swoich treści, stron/blogów, swoich artykułów? Jeżeli tak, to w jakim dziale można założyć taki temat.
Myślę, że nie tylko ja ale i wiele osób coś pisze, tworzy i by nie zaśmiecać tematów, możnaby utworzyć jeden temat, w którym ludzie podawaliby linki do swoich artykułów.
Jakie jest państw zdanie?
Pozdrawiam.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 30 (przedawniony)
26-04-2015Marcin TrollosiewiczCzat
Zgłaszam pomysł aby na tym forum powstał czat. Są użytkownicy którzy lepiej radzą sobie w tego typu rozmowach, a i można by było porozmawiać nieco swobodniej. Kto za, kto przeciw, kto się wstrzymał?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 98 (przedawniony)
22-04-2015Duch PrawdySeria użytkownika pixel.
Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763 , że mam tak dużo minusów:
Seria od użytkownika; pixel, czas strzelania 1 minuta, ilość oddanych strzałów 10.
dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
Tak Panie Bogusławski ................................................"najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", a szczególnie ci szybkostrzelni..........
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 70 (przedawniony)
28-03-2015e-duchPytanie
Witam !
Za zacytowanie wypowiedzi Denisowicza otrzymałem bana ...
Rozumiem - Nieporozumienie
Ale co z jego wypowiedziami ?
Pozostaną bezkarne ?
Kilka razy kolega Denisowicz napisał : Dla ciebie i tobie podobnych mam tylko pogarde
Napisał też kilka innych rzeczy - które zacytowałem - ale ... napisanie czegoś takiego : Mam dla ciebie i tobie podobnych tylko pogarde ... ?
To ma być tolerowane ?
Przypomnę , że istnieją dwa systemy , które swą ideologie budują na pogardzie - są to faszyzm i rasizm .
KOlega Denisowicz zbyt poważnie w swoich wypowiedziach zbliżył się do tego poziomu aby na portalu humanistów i racjonalistów pozostało to bez echa ...

Zaproponowałem koledze Denisowiczowi korekte :
Dla twoich poglądów mam tylko pogarde
Ale kolega z tego nie skorzystał - powtarzając swą pełną pogardy wypowiedź . że dla ludzi takich jak ja ma tylko pogarde ...

Dla jakich ludzi ?
Dla humanistów , racjonalistów , ateistów ... ?

Zresztą ... nawet nie o to chodzi

Dla mnie humanisty i racjonalisty istnieje wyraźna granica ...
Mońna powiedzieć : Dla twoich poglądów mam tylko pogarde
Natomiast powtarzanie : Dla ciebie i tobie podobnych mam tylko pogarde --- to rzeczywiście z wolnością słowa nic wspólnego nie ma - ma natomiast związek z tym o czym pisałem wcześniej ...

Dzięki za zdjęcie bana
pozdrawiam
e-duch
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty)
12-03-2015daddyStawiam wniosek
Stawiam wniosek o stworzenie działu, w którym moderator będzie uzasadniał blokowanie użytkowników. Brak takowego umniejsza zaufanie do portalu i jego obiektywności.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 26 (przedawniony)
10-03-2015BetelgezaPoziom tego forum
Badam sobie na swój użytek to forum i zwierzę się, że jestem troche zażenowana poziomem dyskusji. Ludzie nazywający siebie racjonalistami dyskutują nieprzerwanie o religii... Tzw. "porażka". Czy doprawdy "racjonaliści" nie rozumieją, że dowodzenie, iż bóg nie istnieje jest równie durne jak dowodzenie, że istnieje? Czy człowiek naprawdę kierujący się rozumem sprowadza zasadnicze pytania ontologiczne do paplania o doktrynie jakiegoś odłamu jakiegoś wyznania? Czy naprawdę nie ma tu ludzi zdolnych do faktycznej refleksji nad strukturą świata i ludzkiego poznania? Niektórzy pewnie dostana zaraz piany na ustach, ale i tak powiem, że mam wrażenie, że to raczej lekcja dyskutowania w gimnazjum niż forum dorosłych racjonalistów. Wpływ na moją opinię mają też szczenięce "odzywki" niektórych użytkowników.
Ogólnie jestem lekko zniesmaczona. Natomiast zaskoczona nie, bo parafrazując Lema, wiem, ilu jest idiotów, gdyż korzystam z internetu... Szkoda, że to forum jest takie mierne, chętnie bym sobie podyskutowała, a tu prawie nie ma z kim, parę osób gdzieś tam coś pisze wartościowego, a reszta to chłam. Przykro mi, takie jest moje zdanie. Wcale nie jestem chętna do szybkiej krytyki, ale jednak portal o nazwie "racjonalista" powinien prezentować chociaż jakiś poziom minimum, a nie prezentuje. Szkoda. Powodzenia! Pozdrawiam!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony) (Zamknięty)
08-03-2015mayolinaprzywrócenie big_zyda
w innej dyskusji padła propozycja by stworzyć osobny wątek popierający powrót big_zyda, co więc niniejszym czynię. Big_zyda ceniłam za wiedzę historyczną i uważam jego nieobecność za stratę dla forum racjonalistów. Tak więc oddaję głos ZA powrotem, choć nie wiem czy big_zyd miałby ochotę na powrót i czy moderacja spojrzy na petycję przychylnym okiem.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
05-03-2015kulka_na_moleWniosek o zablokowanie użytkownika "wojrzo"
Stawiam wniosek o zablokowanie użytkownika wojrzo.

Kolejny prostak, który zaśmieca forum tego portalu idiotycznymi postami: www.racjonalista.pl/forum.php/s,657910
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
03-03-2015bafiozoLista ateistów
Przepraszam, że powielam wcześniejszy wątek, ale chciałbym się dowiedzieć, kto oprócz pana Marka Ławreszuka administruje listą ateistów. Zamierzam wprowadzić pewne zmiany w danych osobowych, a niestety dotychczasowe próby kontaktu mailowo-facebookowego zawiodły.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty)
03-02-2015saviour7Zamówienie
Ponad miesiąc temu przed świętami złożyłem zamówienie na dwie książki: "Zapomniane dzieje Polski" i "Antychryst". Po długim czasie i kompletnej ignorancji obsługi sklepu wysłano do mnie tylko pierwszą pozycję gdyż druga czekała na dodruk. Od 1,5 miesiąca nie ma od was żadnej odpowiedzi. Nie będę was uczył jak należy podchodzić do klienta bo i tak macie to w dupie ale ile można czekać na dodruk książki? Opłaciłem całe zamówienie i bardzo proszę o natychmiastową wysyłkę, inaczej zgłoszę sprawę do UOKiK. Zanim skasujecie ten wątek żądam odpowiedzi.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)