Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty)
02-10-2013rudy102SKLEP INTERNETOWY
Czy ktoś raczy obsługiwać księgarnię internetową?
Wpłaciłem pieniądze za dwie książki i nic, zero kontaktu za wyjątkiem maila o numerze konta!
Jestem z natury cierpliwym człowiekiem ale z podobna jakością obsługi dawno sie nie spotkałem.


Jeśli w dalszym ciągu będzie wyglądało to tak jak obecnie to obawiam się iż koniecznym będzie zgłoszenie to do odpowiednich instytucji Państwowych.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
26-09-2013zyggyusunięcie wątku
Witam. W jaki sposób usunąć mój własny wątek z forum.

pzdr
zyggy
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony) (Zamknięty)
21-09-2013knx90Adres email został niepotwierdzony
Witam

Mam taką techniczną prośbę. Czy jest możliwość ponownej weryfikacji e-mail, ponieważ mam problemy ze składaniem zamówień ze strony racjonalista.pl.

Nie przypominam sobie żebym nie potwierdził maila przy rejestracji.

Pozdrawiam
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony) (Zamknięty)
17-09-2013pochwyconyKsięgarnia Racjonalisty.pl
Witam, mam problem z realizacją zamówienia w sklepie Racjonalisty. Złożyłem już dosyć dawno dwa zamówienia, wpłaciłem pieniądze i zero odzewu. Na maila nikt nie odpowiada, telefon jest głuchy. Czy ktoś tez miała tego typu problem?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
17-09-2013Marcin PiekarskiProblem z otrzymywaniem wiadomości przez RSS
Witam,
Mam techniczne pytanie. Od kilku dni przestałem otrzymywać informacje przez kanał RSS o nowych wątkach i artykułach na Racjonaliście. Subskrybuje na dwóch urządzeniach (telefon i pc) w związku z czym mam pytanie czy inni użytkownicy mają podobny problem?
Wcześniej wszystko działało ok.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
17-09-2013Jan WerbińskiWniosek o zablokowanie klonów
Wnioskuję o zablokowanie klonów:
Kot Behemot www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,50382
reason www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,50382
Moim zdaniem to są klony innych użytkowników. Myślę że dane z ciasteczek i IP pozwolą powiązać powyższe konta z innymi.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony) (Zamknięty)
06-09-2013-jad-Taka luźna propozycja
Proponuję zdjęcie blokady z użytkownika marcin1902. Dlaczego?
A dlaczego nie?

Mod:
Wniosek odrzucony.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 27 (przedawniony) (Zamknięty)
29-08-2013keram aktsuKTO TO JEST!!!?
czasami ukazują się teksty autorstwa Jerzego Izdebskiego. Początkowo myślałem, że to zbieżność nazwisk, ale dzisiaj w zakładce o autorze wyczytałem, że mieszkał w Wytownie, jest jego zdjęcie, że w 2011 wrócił do Polski z Anglii i bierze udział w projekcie dla uchodźców "I won't disappear"....
Znałem go osobiście i wiem, że NA PEWNO nie żyje. Zmarł już kilka lat temu. www.gazeta(*)l/4132/jerzy-izdebski-nie-zyje
Mariusz Agnosiewicz w artykule "bunga-bunga.gov.pl" tak o nim pisze

"Nie wiem, czy ktokolwiek w to uwierzył, lecz dziennikarzowi Jerzemu Izdebskiemu, który za to określił Aleksandra Kwaśniewskiego „kłamcą i pijakiem" słupska prokuratura wytoczyła proces karny w 2001. Dopiero w grudniu 2005, kiedy zakończył prezydenturę, Aleksander Kwaśniewski przyznał, że zawiniły procenty, mówiąc w wywiadzie dla Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w TVN24: „Na wschodzie ludzie są gościnni. Byliśmy tam w dużej grupie, poczęstowano nas tym, czy tamtym", na pytanie, czy był to alkohol, odparł: „Oczywiście, przecież nie wodą sodową". Zarachowano więc sprawę na konto „wschodniej gościnności".

Pomimo tego, 8 marca 2006 słupska prokuratura dokonuje rzeczy niebywałej: domaga się wydania wobec Izdebskiego Europejskiego Nakazu Aresztowania. Przez cztery lata dziennikarz, który uciekł z Polski nie stanowił dla nikogo problemu, ani się nie ukrywał. Kiedy w październiku 2004 startował z własnym radiem w Londynie, komentował to zarówno ratusz, jak i Jolanta Szczypińska,..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
03-08-2013Damian WychowskiJak usunąć konto!?
Jak usunąć konto!?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
18-07-2013Maciej FeczkoLibre
Chciałbym, aby powstał dział, rekomendujący poszczególne książki.
Tak jak książki dla dzieci ateistów,
Tak jak książki dla początkującego ateisty
Linki do artykułów...
Chyba stać na to portal żeby stworzyć pewną bazę danych ksiąg zakazanych ?
Ksiąg od których powinno się zacząć?
O ile się orięntuję misją racjonalisty jest propagowanie racjonalizmu.
Więc niech propaguje i stworzy forum gdzie będą działy jak książki dla dzieci, książki o ewolucji, fizyce, religii...

Powodzenia
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)