witwos napisał: Mam problem taki. Syn mój, chłop na schwał, chciałby też sobie podyskutować. Czy mogę mu użyczyć swojego komputera, czy mam kupić drugi?
Z kolei regulamin forum stanowi: § 17. Używanie na Forum więcej niż jednego loginu, tzw. nicka, przez jednego uczestnika jest zabronione.
Gdyby nie ten paragraf, witwos nie miałby problemu. Paragraf jest jednak potrzebny, wielokrotnie z niego korzystałem blokując nowe konta tworzone przez zbanowanych użytkowników. Jak rozwiązać problem witwosa, nie rezygnując z paragrafu 17?
Co proponujecie?
Pozdrawiam
|