>Dlaczego usunięto moje wypowiedzi w wątku pt. "Zastanowienie"? Chodzi tylko o to, że społeczeństwo >żyjące w dobrobycie to społeczeństwo niepatologiczne, dzięki czemu kwitnie zaufanie i dzięki czemu >kwitną relacje między ludźmi... Przyzwyczajaj się. Takie są zasady, że na forum Racjonalisty usuwa się wypowiedzi, które nie podobają się tutejszym decydentom.
|