Bardzo proszę o pomoc w takiej sprawie: Miałem Internet Eks(nie używam x by nie denerwować Moderatora...)plorer 7, wymieniłem go na najnowszą wersję FireFoksa - i utraciłem funkcję "kopiuj do schowka",
Wróciłem więc, bardzo starannie sprzątając, do IE7 - odzyskałem kopiowanie, ale gdy chcę użyć funkcję "podgląd", to natychmiast tracę to wszystko, co tak pracowicie dwoma palcami wystukałem i cholera mną tłucze, za te moje "udoskonalania"...
Jeszcze raz powymiatałem wszystkie resztki i zainstalowałem IE7 - bez poprawy, więc nie mogę poprawiać tekstów.
Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
Z góry wdzięczny za wszelką pomoc dziadek Jacek
|