Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 30 (przedawniony)
01-03-2009OsnowaMoże taka sonda?

Proponuję sondę o przymusowych badaniach, np. coś takiego

Przymusowe badania medyczne uważam za:

* słuszną akcję profilaktyczną

* efekt lekarskiego rozzuchwalenia

* godzące w wolność jednostki

* coś, co na razie mnie nie dotyczy

* zło konieczne

* konieczne wobec opornych
.


Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
21-02-2009wieczorekW sprawie formalnej
hej,
jeden z moich wątków jest konsekwentnie usuwany ... nie znam powodu a przyznam szczerze , że chciałbym dowiedzieć się jakie kryteria decydują o tym , że wątki są usuwane ... ?
dziękuje za odpowiedź !
makuś
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
17-02-2009Magda KowalczykOśla ławka kryteria
Mam pytanie do administratora. Co decyduje o wylądowaniu w Oślej ławce - weszłam sobie w nią i znalazłam tam różne wypowiedzie ale wiele z nich nie było ani obraźliwe ani fałszywe. Poproszę o wyjaśnienie

Pozdrawiam
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
16-02-2009pastefqa"Bóg" na tym forum nie występuje... :/
witam
znalazłem taką o to ciekawostkę na forum tego portalu:
forum -> szukaj -> bóg -> wynik: Nie znaleziono takich wypowiedzi.
NAPRAWDĘ? o co chodzi?
na forum ka*lik.pl: 1612 wyników
dla "Darwin" (na ten przykład): racjonalista 200, ka*lik 18
chciałem się pobawić trochę w statystyki, ale chyba nici z zabawy w takim układzie... szkoda
a tak na poważnie: może mi ktoś z opów wyjaśnić ten temat?

tnx i pozdro
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
10-02-2009diogenesZamiast reklamy na autobusach
www.tvn24.(*)-przez-internet,wiadomosc.html

Może w podobny sposób reklamować racjonalne myślenie?
Pod byle głupim pozorem (zbawienie w 5 min np.) zwabić frajerów przed monitor, po czym wrzucić tekst:

PUKNIJ SIĘ W CZOŁO!
MYŚL LOGICZNIE!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
09-02-2009AmileeSpojrzenia n00ba na forum
Witam.
Prawdopodobnie taki wątek już gdzieś tam istnieje, ale nie potrafiłem się zmusić do przekopywania całego forum.
Jestem tu nowy i muszę przyznać, że potwornie mnie irytuje właśnie sposób, w jaki się to forum przegląda. Zamiast ładnego, przejrzystego drzewka (choćby www.komix.nazwa.pl/forum/index.php) albo choćby prostej listy TYTUŁÓW wątków, jest potwór, którego przegląda się godzinami, żeby dotrzeć do poszukiwanej wypowiedzi. Nie wiem, być może robię coś źle, ale poruszanie się po tym forum to dla mnie problem. Czy państwo admiństwo nie myślało o pewnych zmianach w tym temacie?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 31 (przedawniony)
08-02-2009OcykanDlaczego wolno Was tylko chwalić?
Dlaczego publikowane przez Was teksty można oceniać tylko pozytywnie albo wcale, nie można zaś negatywnie? Podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi...

Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
06-02-2009Jacek CieslickiIE7 czy F/Fox? bo wątpię by to maszyneria Forum nawalała...
Bardzo proszę o pomoc w takiej sprawie:
Miałem Internet Eks(nie używam x by nie denerwować Moderatora...)plorer 7, wymieniłem go na najnowszą wersję FireFoksa - i utraciłem funkcję "kopiuj do schowka",

Wróciłem więc, bardzo starannie sprzątając, do IE7 - odzyskałem kopiowanie, ale gdy chcę użyć funkcję "podgląd", to natychmiast tracę to wszystko, co tak pracowicie dwoma palcami wystukałem i cholera mną tłucze, za te moje "udoskonalania"...

Jeszcze raz powymiatałem wszystkie resztki i zainstalowałem IE7 - bez poprawy, więc nie mogę poprawiać tekstów.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Z góry wdzięczny za wszelką pomoc
dziadek Jacek
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
26-01-2009qF3rGG jest, tlen jest, skype jest, jabbera...brak
W zakładce "Ustawienia konta", jak każdy widzi, jest możliwość podania nr gg, identyfikatorów tlen i Skype.

Zastanawia mnie czy było by jakimś problemem umożliwienie podania identyfikatora, zdobywającego coraz większą popularność, protokołu jabber.

Zauważam, że portal otwiera się na nowe rozwiązania takie jak np OpenID.

Nie widzę więc powodu aby nie umożliwić podawania identyfikatora najlepiej chyba obecnie rokującego protokołu IM.

Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
17-01-2009webmasterBlogi w naszej domenie!
Chętnych do prowadzenia bloga lub już bloga tworzących zapraszamy do skorzystania z naszej domeny. Za darmo udostępnimy adres (domenę) w postaci nazwa.racjonalista.pl oraz nazwa.psr.org.pl (ten tylko dla członków PSR) osobom, które chcą tworzyć blogi.
Zgłoszenia będą akceptowane odpowiednio przez redakcję portalu lub zarząd PSR.

Jak łatwo założyć takiego bloga? Wystarczy wejść np. na www.blogger.com i zalogować się. Po założeniu konta, w ustawieniach będzie można określić adres (domenę) pod jaką blog będzie działał - wybraną przez Ciebie, np. kasia.racjonalista.pl.
To tylko przykład, wiele innych serwisów blogów umożliwia zmianę domeny na swoją.

Zgłoszenia lub zapytania proszę kierować do mnie.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)