hej, jeden z moich wątków jest konsekwentnie usuwany ... nie znam powodu a przyznam szczerze , że chciałbym dowiedzieć się jakie kryteria decydują o tym , że wątki są usuwane ... ? dziękuje za odpowiedź ! makuś
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Ja przeniosłem jeden do bazgrołów. A usunięcia wynikają pewnie z tego, że są duplikatami tego samego tematu.
Nie przychodzi powiadomienie na skrzynkę e-mail? Np. Założony przez ciebie wątek "..." został usunięty. Powód usunięcia - ..... ? "Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
>Ja przeniosłem jeden do bazgrołów. A usunięcia wynikają pewnie z tego, że są duplikatami tego samego tematu. A ja mam pytanie o edycję postów. Czy są jakieś ograniczenia czasowe? Dzisiaj około 12.00 napisałem post w tym temacie: www.racjonalista.pl/forum.php/s,183198/z,0/d,18 , a później zorientowałem się, że "popełniłem babola". Chciałem to poprawić, ale patrzę, że w ogóle nie ma przy tym poście opcji "edytuj"...
>>A ja mam pytanie o edycję postów. Czy są jakieś ograniczenia czasowe? > Autor każdej wypowiedzi może dokonywać jej edycji tylko do czasu udzielenia nań odpowiedzi. > Pozdrawiam >Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Aha, dziękuję za odpowiedź oraz administracji za moderację mojej wypowiedzi.