Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
18-01-2005gooaOdpowiedzi chodza swoimi drogami
Kilkakrotnie zdazylo mi si wpisac odpowiedz ( w galezi),a pozniej stwierdzic, ze gdzies "znika", albo pojawia sie nie tam gdzie chcialam ? Byc moze to moj blad, ale jak wytlumaczyc to, ze dwie minuty wczesniej lub pozniej odpowiadam w innym dziale, czy watku i wszysko gra ?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-01-2005PostratiamowiecCo zmienię w nowym roku
Tyle ile zdołam.
Jako godny obywatel polskiego pochodzenia, wyjdę na ulicę w każdym miejscu na świecie i będą dla mnie serdeczni najgorsi tegoroczni nacjonaliści.
A na piersiach będę miał ładnie zapiętą, czystą koszulę i kartą kredytową udam się na zakupy ze swoją żoną, by na drugi dzień weekendu spędzić go z nią w górach.
Byłbym zapomniał napisać o przyczynie życzliwości
Na piersi zauważy delikatną biało-czerwoną flagę, tuż nad kieszonką.
No chyba, że będę oficjalnie w garniturze, to wtedy:
KLAPA BĘDZIE PUSTA.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
14-01-2005MalinowskaPo co wojna
To wszystko jest niepotrzebne. Ta cała wojna to paranoja. Po co Amerykanom walczyć z Irakiem? Chcą nowego terytorium do rządzenia. Zemścić się nie mają za co bo Irak im nic nie zrobił. Pogarszają własną sytuację i nie tylko, bo wciągnęli w to jeszcze inne państwa między innymi Polskę. Odkąd trwa wojna w Iraku zwiększyły się ataki terrorystyczne
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
12-01-2005Wacław WolskiCzy osoby występujace na forum o2... ?
Czy ktoś z Redakcji lub uczestników tego Forum mógłby wypowiedzieć się na temat związków pewnych osób występujących na forum o2 z portalem Racjonalista?
Chodzi dokładnie o osoby używajace na forum o2 pseudonimów:
Fallen
Czarny Kozioł
Codnicto
Erwin
Timo Maestro
Pytam dlatego, że my - Furtianie ze Szkoły Filozoficznej Wyznawców Wiary w Inteligencję Człowieka "Sekta im. Giordano Bruno" jesteśmy w bardzo podły sposób atakowani w odwecie za opubikowanie naszej idei suwerennej świadomości oraz Pentalogu. Pewne tropy wskazują na krąg ludzi związanych portalem Racjonalista.
Trudno nam Furtianom w to uwierzyć i domyślamy się perfidnej, katolickiej prowokacji. Nie mam tu na myśli wszystkich Katolików, a jedynie ich fanatyczno-fundamentalistyczny odłam.
Będę wdzięczny za szczerą odpowiedź.
Z poważaniem.
Furtian Wacław
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
11-01-2005gooapowiadamianie o odpowiedziach
W wiekszosci przypadkow haslo poowiadomienia o wiadomosci w mailu brzmi: " ktos odpowiedzial na twoja wiadomosc", co zatem oznacza haslo: "dokonano zmiany wiadomosci, bedacej odpowiedzia na twoja wiadomosc" - prosze o wyjasnienie.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
05-01-2005koniczynaNowy Rok
Życzę wszystkiego najlepszego Redakcji Racjonalisty oraz wszytkim Czytelnikom serwisu Racjonalista w Nowym Roku 2005 .
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 44 (przedawniony)
03-01-2005Marek1Dlaczegi im. de Voltaire'a?
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego "patronem" Ośrodka Racjonalistyczno-Sceptycznego (a więc pośrednio i Racjonalisty) jest de Voltaire (Wolter)? Przecież on nie był żadnym racjonalistą. Jedyną jego zasługą (oczywiście w Waszym rozumieniu) był jego antyklerykalizm i walka z Kościołem Katolickim. Z tego powodu wybaczacie mu nawet to, że nie był ateistą tylko deistą, uznającym Boga za "pierwszą przyczynę".
Czyż nie byłoby bardziej racjonalnym i uczciwym, albo za "patrona" przyjąć któregoś z niewątpliwych racjonalistów (np. Kartezjusza, Newtona, Leibnitza lub Hegla) albo zmienić nazwę ośrodka np. na Ośrodek Antykatolicki? A serwis nazwać nie Racjonalista tylko Antyklerykał?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
30-12-2004Zbigniew MaryckiŻyczenia
Szanowna Redakcjo !!!!
Z okazji Nowego Roku wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia oraz świetnych artykułów jak do tej pory życzy
Zbigniew Marycki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
30-12-2004webmasterNowy serwer
Pragniemy poinformować wszystkich czytelników, że dziś nastąpiła zmiana serwera, na którym znajduje się nasz serwis.
Pomimo wszelkich starań z naszej strony, możliwe jest, że część czytelników zamieści coś na starym serwisie i te zmiany 'znikną'. Proszę takie przypadki zgłaszać do mnie.
Proszę także informować o wszelkich nieprawidłowościach w pracy serwisu i ew. jego niedostępności.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
30-12-2004Apofiznow wcielo mi odpowiedz
q... przepraszam, zle po raz kolejny wcielo mi w niebyt odpowiedz, po tylu minutach pisania... : ///////
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)