Oświadczam, że od grudnia 2013 roku nie mam nic wspólnego ani z portalem "Racjonalista" ani z "Fundacją Wolnej Myśli". Nie mam wglądu w operacje finansowe fundacji,które podejmowane są w moim imieniu i (oczywiście) nie mam żadnego wpływu na charakter portalu, który propaguje myśli faszystowskie, co jest szczególnie widocznie na forum tego portalu. Fakt, że moje nazwisko nadal figuruje w statucie fundacji i w rejestracji KSR jest jaskrawym naruszeniem prawa. Adres Fundacji jest nieaktualny, a pan Gawlik nie reaguje na wezwania do uporządkowania spraw formalnych.
|