Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
26-08-2015Belfer00Przedawnianie wątków
Szanowni koledzy/żanki. Czy można byłoby zrezygnować z przedawniania wątków, tak, żeby po dłuższej przerwie dało się do nich wrócić? Jeśli dany wątek jest nieużywany to powinien po prostu znaleźć się "głębiej" niż wątki używane, ale po co blokować? Na innych forach tak się raczej nie robi. Proszę o rozważenie umożliwienia powracania do dawnych wątków. Znalazłem kilka, w których chciałbym zabrać głos, ale są przedawnione. Pozdrawiam po wieloletniej przerwie. Belfer00
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 18 (przedawniony)
15-08-20154poryrokuPlus i minus to jedyne co widzę...
Co jakiś czas podejmowany jest wątek minusów i plusów w kontekście ich stosowania oraz tego czego one są wyrazem. Proponuje aby integralną częścią oprócz informacji o userze była informacja o tym kto dał minusa a kto plusa w konkretnej wypowiedzi. Te informację mogłyby wyświetlać albo w tym miejscu w którym podane są ogólne informację o liczbie plusów i minusów albo po kliknięciu w symbol dłoni z uniesionym kciukiem. W/g mnie właśnie ta druga opcja jest lepsza. Takie uszczegółowienie konkretnej wypowiedzi pozwoli unikać pisania o tym kto ocenia dana wypowiedź i jak.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
10-07-2015zaszetka lawendyBrak powiadomień o plusach i minusach
Dlaczego nie otrzymuję maili z powiadomieniami o przyznawanych moim wypowiedziom plusach i minusach?

Edycja:
OK, nie ma sprawy, w ustawieniach profilu zauważyłem, że nie mam "ptaszka" przy powiadomieniach o otrzymanych punktach.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 28 (przedawniony)
13-06-2015KoraszewskiOświadczenie
Oświadczam, że od grudnia 2013 roku nie mam nic wspólnego ani z portalem "Racjonalista" ani z "Fundacją Wolnej Myśli". Nie mam wglądu w operacje finansowe fundacji,które podejmowane są w moim imieniu i (oczywiście) nie mam żadnego wpływu na charakter portalu, który propaguje myśli faszystowskie, co jest szczególnie widocznie na forum tego portalu. Fakt, że moje nazwisko nadal figuruje w statucie fundacji i w rejestracji KSR jest jaskrawym naruszeniem prawa. Adres Fundacji jest nieaktualny, a pan Gawlik nie reaguje na wezwania do uporządkowania spraw formalnych.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
13-06-2015webmasterUsterka serwera - naprawiona
Drodzy czytelnicy.
W czwartek rano nastąpiła poważna awaria sprzętowa naszego serwisu. Z tego powodu był zupełnie niedostępny aż do teraz. Usterkę udało się naprawić dziś wieczorem i na chwilę obecną znów działamy w pełni.

Przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
27-05-2015diogenesSłownik portalu
Słownik portalu najwyraźniej nie nadąża za wciąż nowym słownictwem. Pisząc np.:



z automatu dowiaduję się, że słowo to nie należy do leksykonu Racjonalisty (podkreślenie), chociaż już Wikipedia poświęciła zagadnieniu skąpe bo skąpe, ale jednak hasło. Przykładów jest multum.

W jaki sposób - aby być na czasie - aktualizować słownik portalu?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
19-05-2015Marcin TrollosiewiczKto jest teraz na forum?
Na niemal wszystkich forach, przeważnie na dole strony jest informacja odnośnie tego kto aktualnie jest zalogowany, ilu userów jest zarejestrowanych, ile założono wątków i napisano postów. Czy możliwe jest by tutaj coś takiego zrobić?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
18-05-2015chętnie racjonalistkaKalejdoskop tytułów

Kalejdoskop tytułów

Każdy uczestnik dyskusji ma możliwość nadania swojej wypowiedzi w danym wątku odrębnego tytułu, który to tytuł niestety przenosi się na kolejne odniesione do takiej wypowiedzi posty. Pytanie po co ta możliwość, skoro niczemu istotnemu te dodane tytuły nie służą, a jedynie utrudniają wyszukanie wypowiedzi w danym wątku na liście wypowiedzi wybranego uczestnika.

Więc może dałoby się ukrócić tę tytułową dowolność?

A kto czuje, że jego wypowiedź zasługuje na odrębny tytuł, może go sobie umieścić - jak ja tutaj - w oknie posta.
.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
18-05-2015Marcin TrollosiewiczAwatar
Czy możliwe jest by przy wpisie i nicku usera znajdował się jego awatar w miniaturce? Przydałaby się taka opcja by móc sobie coś takiego włączyć bądź wyłączyć.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
15-05-2015zaszetka lawendyBrak powiadomień o ocenie postu
Moje posty są oceniane (+/-), ale nie otrzymuję o tym powiadomień mailowych. Czy to zmiana zasad forum, czy jakaś awaria?
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)