Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
16-04-2024farmerOkrągły o Polakach.
O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach.


>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu


O Polakach
>>szkoda że ich bolszewicy nie schwytali


O Polakach.

>.Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies


Ponieważ braknie mi stopki będę zbierał tu jego wypowiedzi.

>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
22-03-2024India@@123Tadalista 10 | Best For Sexual Problems
Erectile dysfunction is a common problem that affects men all over the world and is now associated with adult men. For any sexual problem, tadalista 10, which has tadalafil as its active ingredient, is the best choice. This affordable tadalista medication for erection strengthening and increased blood flow to the penis for pleasurable sexual activity is available on our website.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
05-02-2024Lisawiilam@123Modalert: An Effective Treatment for Sleep Disorders
Modalert 200 mg is FDA approved to treat narcolepsy and sleep-related disorders, but it’s also been used off-label as a cognitive enhancement drug. Its effectiveness as a cognitive enhancer is due to its binding to the dopamine transporter, which prevents dopamine from entering cells and slowing down your brain. The drug also causes an increase in hippocampal acetylcholine release, which boosts your mental performance and promotes wakefulness.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 74 (przedawniony)
25-01-2024farmerMartwe forum.
Roamro chętnie racjonalistka Hamerlik Konopka ( wielokrotnie banowany) Thoter Haish to lista osób które już dawno by tu nie było z powodu obrażenia innych użytkowników.

Niestety z jakiegoś powodu trzeba samemu bronić się przed zalewam chamstwa.

pamiętam ten wątek Agnosiewicza w którym pisał o tym . Tylko ja się pytam jak sprawić żeby wyżej wymienione towarzystwo nie mogło tu egzystować brylujac .



>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Stop oblesnym ludziom na forum. Stop romaro. Nie dajcie się zastraszyć.
Odpowiedz..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
24-01-2024farmerCenzor Romaro.
Cenzor Romaro którego (nie ma ) nie powinno być za obrażanie ale korzysta bo nie ma świni jakby on napisał która by go zablokowała. Okopał się w swoim chamstwie już po uszy.



Jest wręcz dumny:
>.Ależ jestem mały kurwiu, niezależnie jak głośno będziesz kwiczał


>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Temu oblechwi...tfu. jego powyższe wymioty umysłowe pomyliły się ty co pisze na forum Duch prawdy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
24-01-2024romaroTajemnica tego forum
I Tajemnica tego forum - "Kogo chętnie racjonalistka obraziła pisząc do Hamerlika Konopki w rozmowie w której nie uczyesniczyla" - pyta HOMO HEYTERUS Farmer (3 lata i tajemnicy nie zdradził), pieprzony oszczerca

Farmer o mnie:
"Romaro typowy hejter internetowy jak sam napisal jakas świnia go zablokowala. Tamta osoba miała takie narzędzie. Bo pewnie nie dawała sobie rady z tym czlowiekm."

Są w Polsce osobnicy, którzy zasługują na bardziej dosadne określenie niż świnia. Farmer pisze "tamta osoba" Dlaczego nie napisał o kogo chodzi i o co chodziło? Żeby rzucić gównem w wentylator. A nóż się przyklei

Rozwiewam II Tajemnicę tego forum:

Tą świnią jest Sakiewicz Choć nie za epitet mnie blokuje
Zablokował mnie - gdy był zdrowy - Ziobro
Zablokowała mnie cała Suwerenna Polska na swoim profilu

Ty farmer w istocie, jesteś tylko małym kurwiem uwielbiającym konfabulować


Kto to powiedział?
"Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów"

Klasyka gatunku. Jest z nią tylko jeden problem: trudno znaleźć dowód na to, że te słowa wypowiedział Stanisław Lem. Masa ludzi zakłada, że wypowiedział je polski pisarz, lecz nie jest w stanie wskazać, gdzie one padły.

Podobnie jest z "kundelkami Szarleya" w wykonaniu Farmera. On sam nie jest wstanie wskazać kiedy został tak nazwany.
Zacytuje tu klasyczny hejt Farmera, skierowany w stronę CR (pisownia orginalna)

[cytat]Mega frajerka cykor i tchórz ...

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
24-01-2024farmerRoamro czyli patologia w natarciu CD.
Kogo obraża obleśny romaro wiadomo. Mnie.
Obraża ośmiesza znieważa i życzy obelsnie jak mało kto.
Ale Największa tajemnica tego forum . Kogo chętnie racjonalistka obraziła pisząc do Hamerlika Konopki w rozmowie w której nie uczyesniczyla.

Romaro typowy hejter internetowy jak sam napisal jakas świnia go zablokowala. Tamta osoba miała takie narzędzie. Bo pewnie nie dawała sobie rady z tym czlowiekm.

Nikt nikt nie pozwala sobie być obrażonym.

Czy to przez chętnie racjonalistka czy przez romaro.

LUDZIE BOJA SIE CHAMSTWA. NIE BOJCIE SIE ROMARO.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
22-01-2024farmerRoamro czyli patologia w natarciu CD
>Niestety, w naszym kraju patriotów, zdecydowanie jest za dużo damskich bokserów z piórkiem w dupie, udających huzarów.

Czy chamastwo ma płeć? Czy jeśli ktoś obraża a jest kobietą to ma jakieś przywileje?

Wg obleśnego romaro który nie może się powstrzymać od napsiania dupa i co tam wkłada dociekanie od chama kogo obraził jest bycie damskim bokserem.

Roamro ma urojenia ( wątek życzeń Polaków ) ale teraz idzie dalej ze swoimi urojeniami.

A jeszcze niedawno się martwił

>..Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...

Tak więc widzisz obleśny chamie. Zastanowisz się na drugi raz i nie tylko ty.

Zanim kogoś obrazisz l. Zastanów się.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
21-01-2024farmerRoamro czyli patologia w natarciu
Cham romaro znów dał upust swojej inteligencji.
>Co się stało, że te dwa pajace nie chcą się wypowiedzieć tutaj


On wie. Ten cham już tak zabrnął że już się nie wycofa a wie że nikt nie zmierzy się z jego poziomem.

On już wie że zostało mu to co każdy kozak czy to w internecie czy poza. Ągresja.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
20-01-2024farmerObleśny romaro znów się odezwał.
>"To, że wsadzisz sobie w dupę trzy pióra nie znaczy, że jesteś kogutem",

Przypominam. Jest wniosek na nabór na przewodniczącego walczącego z chamstwem.

Najlepsza kombinacja

Przewodniczący:

Romaro

Zastępcy:

Chętnie racjonalistka

Warunek używanie dupa kundle ogólne obrażanie i nie przepraszanie.

Zgkaszajcie kandydatów. Cel jak już pisałem weryfikacja.

Na motto proponuje słowa romaro:

Na motyw przewodni proponuje jego tekst.

>...Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...


Macie jakieś propozycje do tej weryfikacji?
Np: jeśli ktoś nazwie was kundlem. Nic z tym nie róbcie

Uznajecie że pada deszcz.
A co
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)