 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 14-12-2003 | marcin_s | Tradycyjne merudzenie |
Michale: tym razem filtr do postów. Jeśli w tekście pojawi się znak >automatywszystko dalej traktowane jest jako odpowiedz. Nie mozna zrobic tak, by dzialalo to tylko w przypadku gt na poczatku wiersza? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 08-12-2003 | Anka C. | Pomocy!!! |
Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa nie ma może dostępu do angielskiego wydania Familiarum rerum Petrarki? Bardzo potrzebuję stamtąd listy IX, 12 i XII, 8... Bedę niezwykle wdzięczna za wszelką pomoc i informacje. lp.teno.atzcop@suispil | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 30-11-2003 | Maks | GDZIE SPRZECZNOŚĆ? |
"Jeśli mężczyzna poślubi kobietę i zostanie jej mężem, lecz nie będzie jej darzył życzliwością, gdyż znalazł u niej coś odrażającego, napisze jej list rozwodowy, wręczy go jej, potem odeśle ją od siebie. Jeśli ona wyszedłszy z jego domu, pójdzie i zostanie żoną innego, a ten drugi też ją znienawidzi, wręczy jej list rozwodowy i usunie ją z domu, albo jeśli ten drugi mąż, który ją poślubił, umrze, nie będzie mógł pierwszy jej mąż, który ją odesłał, wziąć jej powtórnie za żonę jako splugawionej."
(Deu 24, 1n; BT)
"Każdy, kto oddala swoją żonę, a bierze inną, popełnia cudzołóstwo"
(Łk 16, 18; BT)
mimo, iż Jezus często deklarował swoje przywiązanie do Prawa, to wprowadził zakaz powtórnego ożenku, co według Prawa było dozwolone (poza przytoczonym wyjątkiem"
Na jednej ze stron serwisu dwa w/w fragmenty opisywane są jako sprzeczne. Chciałem spytać, co tu jest sprzecznością, bo ja nie zauważyłem żadnej? Z góry dziękuję za oświecenie. Pozdrawiam. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 16-11-2003 | Hayek | Do p. red. M. Agnosiewicza. |
Pomocy! Wdałam się w ostry spór z wykorzystaniem danych z tekstu KASA KOŚCIOŁA twojego autorstwa. Zarzucają mi kłamstwo. Skąd pochodzą następujące dane z tego tekstu; "Finansowanie PAT zostało uchwalone w ustawie "okołokonkordatowej" i trwa od roku budżetowego 1998. W 2000 roku obie uczelnie otrzymały ok. 51,2 mln zł ( w tym KUL 45.047.500 zł, PAT - 6.144.500 zł ). W 2001 r. dofinansowanie wyniosło już 57.878.200 zł. Status uczelni państwowej, a tym samym finansowanej tak jak zwykłe uczelnie, ma także Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( wcześniej nazywał się Akademią Teologi Katolickiej )." Koniecznie coś mi odpisz. PILNE !!! Nie dopuszczam do siebie myśli, że mogłeś to sobie wymyślić. Gratulacje. Na prawdę znakomity tekst. Jeżeli znasz dalsze losy finansowania państwowymi pieniędzy tych fanaberii, bardzo proszę podrzuć mi trochę danych, ale koniecznie z precyzyjnym podaniem źródła ich pochodzenia. Serdecznie Cię pozdrawiam. Hayek. Nie dajmy się oszołomić. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 06-11-2003 | webmaster | marcin_s-maruda |
(przez przypadek usunąłem twój wątek, bo był podwójny i obie wersje poszły..) Ale kopię mam: Jedną sprawę przydałoby się wyprostować póki jest świeża: ocena tekstów. To trochę nie w porządku, że ankieta pod tekstem sprawia wrażenie jakby czytelnik głosował za tekstem lub przeciw niemu. Przydłaoby się napisać, że pozytywna ocena tekstu jest tak naprawdę głosem na Racjonalistę w Jakiejś Zbierali Głosów, a głos przeciw - linkiem do strony z napisem, że za tekst odpowiada autor. Lepiej (i uczciwiej) by to wyglądało gdyby tekst brzmiał: "Jeśli artykuł Ci się podobał ZAGŁOSUJ NA NAS, a jeśli nie, to miej na uwadze, że za artukuł odpowiada najczęściej autor, a nie redakcja" A swoją drogą prowadzenie rankingu artykułów (i publikacja tego rankingu) też by było fajne. od razu odpowiem: byłoby fajne, i jest, ale tylko dla redaktorów  nie chcemy promować tekstów tylko dlatego, że dużo ludzi je czyta-najlepsze teksty nie są najpopularniejsze. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 05-11-2003 | marcin_s | Kolejne malkonteckie propozycje |
A może admin teraz rozważy dodanie czegoś pomiędzy "coś piszą", a niczym? To znaczy, jeśli w jakimś dziale są jakiekolwiek posty kwalifikowane jako nowe to można by dawać o tym informację na spisie forum. Bo zindywidualizowanym (dla zarejestrowanych użytkowników) wyświetlaniu co przeczytane a co nie, to chyba nie ma co marzyć? A może choć unformacja o postach nowych od czasu ostatniego przeglądania listy wątków danego działu? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 04-11-2003 | Roman | Powiadomienie o odpowiedziach |
Witam, No to ja też się dołączę do malkontenckich propozycji  . Proponuje umożliwic użytkownikom decydowanie czy chcą otrzymywać powiadomienia mailem o odpowiedziach na wątek który założyli na forum. Najlepiej jako opcję w dziale Edycja konta. Nie to, żeby mi to jakoś przeszkadzało parę maili, ale jak się rozrośnie do kilkudziesięciu - to lekka przesada. Da się zrobić  ? -- pozdro RG | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 03-11-2003 | marcin_s | Coś nie tak z serwerem? |
Od kilku dni miewam problemy z dostepem do Racjonalisty: a to jakieś błędy CGI, a to błędy bazy danych, a to, tak jak teraz, czas otwierania każdej strony liczy się w minutach. Może za mało apache'ów chodzi, albo mysql nie się nie wyrabia? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 01-11-2003 | Jacek Spera | Chcę sam decydować, jak przeglądać Racjonalistę! |
Racjonalista jest świetnie urządzonym serwisem, nie mam co do tego wątpliwości. Jest jednak jedna rzecz, która doprowadza mnie do szewskiej pasji - sporo odnośników otwiera nowe okna. Arrgghhh! Jeśli będę chciał obejrzeć coś w nowym oknie, to sam się tym zajmę. Praktycznie każda przeglądarka mi to umożliwi. Jestem w stanie to eliminować w przypadku zwykłych linków (Mozilla  , ale nie mogę nic poradzić, kiedy przetworzenie formularza otwiera nową stronę. Zatem proszę o ustosunkowanie się do moich fobii  . Jeśli okaże się, że większej liczbie odwiedzających te nowe okna przeszkadzają, to zwrócę się do administratorów serwisu o wyeliminowanie tego 'usprawnienia'. Pozdrawiam 7acek Spera | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 30-10-2003 | Mariusz Agnosiewicz | Oszczerstwa na Frondzie |
Życzliwa osóbka raczyła poinformować mnie o wątku "Kilka słów o portalu racjonalista" na forum dyskusyjnym serwisu Fronda: forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=11979Wobec tego, iż znajdują się tam zwykłe oszczerstwa (a także inne zniekształcenia), postanowiłem dodać kilka słów sprostowania na naszym Forum, prosząc jednocześnie Czytelników o informowanie nas o podobnych wybrykach. Ludzie religijni z naszego punktu widzenia dzielą się na a) sympatycznych polemistów, b) naszych przeciwników, c) fanatyków. Za kłamstwa dot. Racjonalisty odpowiadają na ogół ci ostatni i tak było tym razem. Od nich też miałem już nie raz okazję dowiadywać się o sobie różnych "ciekawych" rzeczy (m.in. to że mój ojciec był ubekiem), które dyktuje im zwykła nienawiść religijna, chrześcijańska czy jak ją tam sklasyfikować. Sprawę zbyłbym milczeniem, ale wśród wypowiadających się były też głosy rozsądne, a nawet sympatyczne, co znaczy, że Forum Frondy czytają bardzo zróżnicowani ludzie. Oto zapis wypowiedzi: Jakub: Kilka dni temu, przypadkowo wszedłem do portalu "racjoanlista". Zakreciło mi sie w glowie, od tego co tam sie znajduje. Ziejac nienawisc do Kościoła w bolszewickim stylu. Wszystko wyglada na dobrze prowadzone i sponsorowane za nie mała gotówkę. Chasła jak na spotkaniu lozy masonskiej. Oczywiście w tak zwanych kometarzach umiesciłem parę kulturalnych uwag na temat tego co myśle o ich dziele. Oczywiście mój komenarz szybko został wykasowany, następnego zaś dnia pojawiła się.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |