A może admin teraz rozważy dodanie czegoś pomiędzy "coś piszą", a niczym? To znaczy, jeśli w jakimś dziale są jakiekolwiek posty kwalifikowane jako nowe to można by dawać o tym informację na spisie forum. Bo zindywidualizowanym (dla zarejestrowanych użytkowników) wyświetlaniu co przeczytane a co nie, to chyba nie ma co marzyć? A może choć unformacja o postach nowych od czasu ostatniego przeglądania listy wątków danego działu? |