Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 105 (przedawniony)
01-01-2023chętnie racjonalistkaKogo nazwać pieskiem?
.
Kto chce, abym go nazwała pieskiem lub kundelkiem, może mnie o to w tym wątku wprost poprosić; kto nie poprosi, nie zostanie tak nazwany.

Wyłączeni są forumowicze, którym odpowiadania na posty wcześniej odmówiłam.
.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
27-12-2022DrobnerWesołego Długiego Weekendu w Grudniu
Drobner życzy
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
25-12-2022BerzeracBrak powiadomień
Nie wiem, czy to jakaś awaria Portalu Racjonalista, czy wina mojej poczty elektronicznej, ale od wczoraj wieczora przestałem otrzymywać na e-mail powiadomienia o odpowiedzi na moje wpisy. Nie mam również powiadomień o przyznawaniu głosów moim wypowiedziom. Nadmieniam, że w ustawieniach mam włączone w/w opcje.

Czy ktoś z Was wie o co w tym chodzi?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 23 (przedawniony)
24-12-2022uxbridgePrzestępcy na forum
www.racjonalista.pl/forum.php/s,895726
Promocja!
>Spear Phishing Ataki, aby uzyskać konta od wybranych celów.
>Łatwo odzyskaj hasła do kont większości sieci społecznościowych, zdalnie steruj smartfonami.
>Facebook, Reddit, Instagram, włamanie na konto na Twitterze. Wymazanie rejestru karnego, podwyższenie wyniku kredytowego, zmiana oceny z kursu szkolnego, śledzenie lokalizacji na żywo itp.

>Pełen pakiet, uzyskanie dostępu do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych.
>Hakowanie serwerów WWW, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskanie od kogoś prywatnych informacji.

Czekam na ofertę sprzedaży kradzionych samochodów. A może narkotyki? Lub coś dla pedofilów?
Fajnie Panie Gawlik, gratulacje.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 52 (przedawniony)
23-12-2022romaroszacowana wartość racjonalista
Na obecną chwilę szacowana wartość racjonalista.pl to 380.672,85 zł. Tak więc nie ma obawy, że portal ten pewnego dnia zniknie. Nikt kto ma roczny samochód, nie porzuci go w lesie, bo nie ma zamiaru zapłacić ubezpieczenia w przyszłym roku. Owszem, może go sprzedać, zmieni się właściciel, ale i następny musi zapłacić ubezpieczenia. To tak gwoli uspokojenia.
Fakt, że nie ma tu moderatorów nie znaczy, że nie ma administratora technicznego, którego zadaniem jest techniczne zawiadywanie stroną internetową.
Natomiast nie przesadzajmy, co do hakerów. Każdy może się tutaj zalogować, nawet dzbany od fotovoltaiki i im podobni. Nie ma moderatorów i nie ma komu kasować nie tylko durne wypowiedzi, ale i durne wątki albo wątki reklamowe.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany statystykami dotyczącymi strony racjonalista.pl
www.cubestat.pl/en/cost/racjonalista.pl


Z racji, że strona nie jest zabezpieczona (nie posiada odpowiedniego certyfikatu bezpieczeństwa) zalecam nie używać do logowania haseł, które wykorzystujemy na stronach z zieloną kłódką. A najrozsądniej jest nie powielać haseł i wykorzystywać kilkuetapwe logowanie (jeżeli taka możliwość istnieje).
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 44 (przedawniony)
21-12-2022KoraszewskiSmutek i żal
Nie zaglądałem tu od roku. W tym czasie pojawiło się raptem pięć artykułów. Szkoda, że portal, który kiedyś tętnił życiem tak zmarniał. Żal.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
16-12-2022uxbridgeI got this...
Monożą się ostatnio na forum prymitywne boty. Rejestrują się, po czym wrzucają automatycznie przetłumaczone pytania z quora, reddita itp. Potem kwitują odpowiedzi swoim bzdurnm 'I got this...'
Ponieważ MA Gawlik się stad dawno wyniósł, nie ma co liczyć na interwencję. Jedyne co można zrobić, to ignorować te idiotyczne wątki. W zasadzie, to nalezy ignorować całe to forum.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
15-12-2022Duch Prawdyuxbridge cenzor
< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >

Autor wątku "I got this..." ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,895224 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: I got this..." (895316)

TREŚĆ USUNIĘTEJ WYPOWIEDZI:

>>>A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
>>A gdzie???!!
>Swego czasu byłem ciekaw, kto plusuje idiotyczne wrzutki w dziale nauka. Zarejestrowałem sie pod jakimś głupawym nickiem i napisałem bezsensowny post, opatrzony błędami ortograficznymi i stylistycznymi.
To byłeś botem, automatycznym trollem, czy żywym użytkownikiem?
>Natychmiast go splusowałeś.
Nie bądź gołosłowny, dawaj ten post!
>Od tej pory jesteś głównym podejrzanym w takich przypadkach. Zaakceptuj to.
Podejrzany nie oznacza sprawca. Zaakceptuj to.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 67 (przedawniony)
10-12-2022okraglyidiota
na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 21 (przedawniony)
21-11-2022Michał Dziedzicusunięcie konta
Dzień dobry,

Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc

Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic wspólnego.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)