 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 14-10-2007 | Piotrek Karwala | Problemy z edycją. |
Nie mogę edytować mojego tematu (postu, który go otwiera). Czy to jakieś odgórne ograniczenia, czy błąd?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 12-10-2007 | Jacek Krysztofik | Ocenianie. |
Czy można (myślę, że wykonalne) przenieść ocenę z autora na wypowiedź, żeby system był mniej "lewacki"? Nie, żebym był "lewakiem." Po prostu łatwiej będzie się orientować która wypowiedź, nie który autor warty uwagi. Wydaje mi się, że większość kapitalistycznych dyssocjałków się ze mną zgodzi. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 12-10-2007 | Przemek Gawlas | Zablokowane forum |
Właśnie wczytywałem się w różne fora i znalazłem 2 do których nie mam dostępu... tzn. Oaza spokoju - tylko do zaproszonych (przez kogo? na jakiej zasadzie), kto np zdecydował, że nie jestem kulturalny? i drugi: to władz Stowarzyszenia - pytanie się nasuwa nad czym tajnym pracuje zarząd, że jako członek Stowarzyszenia nie mam dostępu do tego forum? A może chodzi o to, żeby wyartykułować prośbę o dostęp? jeżeli tak to teraz to robię. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 10-10-2007 | Zyga | Ostatnio na forum... |
(Niestety) Od jakiegoś czasu nie było mnie na forum. Dziś kliknąłem "Wypowiedzi od ostatniej wizyty" i zamiast zwięzłej listy (tylko tematy) zobaczyłem wyświetlone posty. Czy mogę jakoś wrócić do poprzedniej formy?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 33 (przedawniony) | | 08-10-2007 | Satanisław | Bazgroły Woltera, Lutra i Marksa |
Kto na tym forum jest na tyle wybitną osobą, że posiada kwalifikacje do selekcji wypowiedzi Marksa, Lutra a nade wszystko patrona tego forum - Woltera? Ciekaw jestem zatem, co równie wiekopomnego jak wyżej wymienieni panowie ma do powiedzenia człowiek, który ten wątek: www.racjonalista.pl/forum.php/s,102626#w102870.....spuścił do działu "bazgroły"? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 20 (przedawniony) | | 03-10-2007 | macjan | Test na spostrzegawczość |
Mam jedno spostrzeżenie odnośnie sondy po lewej stronie. Pada w niej pytanie, czy serwis "Racjonalista" jest apolityczny. Tymczasem wystarczy się trochę przyjrzeć, by po prawej stronie strony głównej dostrzec link do tej strony. Czy zatem sonda jest jedynie testem na spostrzegawczość dla użytkowników "Racjonalisty"? Smutne, bo według wyników, które właśnie czytam 15,4% głosujących twierdzi, że serwis ten jest apolityczny, zaś 11,8% że nie jest apolityczny. A może ów link wcale nie podważa apolityczności serwisu? W takim razie prosiłbym kogoś o oświecenie mnie, bo według mnie jest to ewidentne. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 03-10-2007 | dajmonion | Pytanie do webmastera |
czy nie można by zrobic tak, że jak dodam trolla do czarnej listy, to nie będą widoczne jego wypowiedzi ani wypowiedzi tych co z nim wchodzą w dysputy w założonym przeze mnie wątku?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 02-10-2007 | nieobecny | Pytanie do webmastera |
W nawiązaniu do wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,103406 mam pytanie: Czy dla uczestników forum, którzy nie mogą się zarejestrować istnieje możliwość stworzenia tworzenia listy idiotów w taki sposób, żeby być powiadamianym mailowo, gdy idiota rozpocznie nowy wątek lub dopisze się w już istniejącym? Bardzo lubię czytać posty idiotów, a ponieważ nie mogę się zarejestrować jako użytkownik portalu, więc nie jestem powiadamiany mailem, gdy któryś z nich wypluje z siebie coś nowego. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 23 (przedawniony) | | 30-09-2007 | nieobecny | www.racjonalista.pl promuje antysemityzm |
Dowód - publikowanie postów "Satanisława", który dowolny wątek traktuje jako okazję do afiszowania się ze swoimi antysemickimi poglądami. "Satanisław" produkował się wcześniej na forum pod nickiem "Michal Stanislawkiewicz". Gdy została mu odebrana możliwość publikacji pod tym nickiem, to go po prostu zmienił i nadal pluje jadem antysemityzmu w niemalże każdym wątku.
Osobista martyrologia: gdy ja odpowiedziałem na chamski post byłego moderatora forum, "budzika", w jego stylu, to przez wiele miesięcy byłem zbanowany na forum. Do dziś jestem szykanowany poprzez brak możliwości zarejestrowania się jako użytkownik portalu. Satanisława banowanie nigdy nie dotknęło, żaden z moderatorów serwisu nie reaguje na jego antysemickie wypowiedzi.
Gratulacje! | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 29-09-2007 | Jacek Krysztofik | Edycja wypowiedzi. |
Nie mogę zmieniać niektórych własnych wypowiedzi. Otwiera się strona edycji, ale zmiany nie są zapisywane. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |