Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
05-01-2025webmasterAwaria serwera - aktualizacja
Chcemy przeprosić za niedostępność serwisu w ciągu ostatnich kilku dni.
Nawalił sprzęt i musieliśmy zmigrować wszystko na nowy serwer. Na szczęście udało się ocalić wszystkie dane. Część osób może mieć problemy z dostępem przez kolejne kilka dni z powodu przeniesienia adresu, ale z czasem sytuacja wróci do normy.
Gdyby pojawiły się jakieś inne problem, proszę zgłaszać bezpośrednio do lp.atsilanojcar@retsambew
Dzięki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
02-01-2025Hamerlik KonopkaStare czasy
Widzę, że wróciły stare czasy kasowania wypowiedzi bez śladu . No chyba, że to pokłosie ostatnich błędów forum i przywracania backupow.

Z mojego doświadczenia wynika, żeby osiągnąć prestiż i sukces komercyjny, nie można wszystkich dopuszczać do głosu i mieszać wypowiedzi ziarna z myślami plew. Takiego miksu nikt nie będzie podziwiał i za niego nie zapłaci.

Więc gdzie chodzi o hajs nie ma miejsca dla demokracji.

Wszystko zależy od celu tego kto ma kontrolę.

Kolejny przykład na to, że kontrola się opłaca.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
07-09-2024okraglykasowanie to ...
wielokrotnie moja wypowiedź na fR została skasowana, dlatego myślę ...
że kasowanie to zabijanie
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
28-06-2024farmerUwaga zboczeniec romaro
Zboczeniec atakuje pedofilią pytajac się mnie o moje dzieciństwo.

To jego własne pytanie wiąze z pedofilią.

Najpierw genitalia zmarłego teraz ma fantazje na temat dzieci.

Prośba do policji o zajęcie się tym człowiekiem
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
28-06-2024romaroDamski bokser
Nie twierdzę, że jestem święty, ale gdy ktoś mi kilkakrotnie stawia pytanie odnośnie mojego dzieciństwa:
>Napiszesz wkoncu kto cię tego nauczył? Tatuś z mamusią.
Uzasadnione jest podejrzenie tej osoby o skłonności pedofilskie.
Szczególnie, jeśli dodaje tekst mało poetycki:
>Karma szczac uryna kurwiu karma w worku dla kobiety i sterczacy penis w trumnie.

Farmer - damski bokser - przez lata czepiał się CR pytając pod każdą jej wypowiedzią: "kogo nazwałaś kundlem". I choć Ona nigdy nikogo tak nie nazwała, to dzisiaj ja powiem uczciwie, że na tym małym kundlu psów nie chce mi się nawet wieszać.

To właśnie dlatego w tamtym czasie tego damskiego boksera nazwałem małym kurwiem. Od tamtego czasu wyrósł na wielką...

Nie to bym się żalił. Zeby było jasne - ten portal jaki jest każdy to widzi, a zamknięty powinien zostać nie za wulgaryzmy, a za faszystowkie i prosowieckie treści. Szczególnie teraz, gdy na Ukrainie mordowane są dzieci.



Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
28-06-2024farmerZboczeniec romaro
Tym razem romaro poszedł krok dalej.

romaro pierwszy czepił się mojej kobiety i zapytał kto mnie uczył tatuś czy mamusia czepiec się kobiet.

Więc tak. Typ czepia mojej kobiety i na zadane pytanie kto go tego uczył bo sam takie pytanie zadaje. Stwierdza że to pedofilia



To ewidentny zboczeniec. Fantazje na temat zmarłego i jego genitali

Teraz naiwaznie do pedofili gdzie sam zadał pytanie o mojego ojca i matkę


Przypomnę. Ten zboczeniec atakuje czeka by się bronić.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
28-06-2024farmerPatologii powróciła czyli romaro.
Romaro w panice i bezsilności. Zaczął nawiązywać do mojej kobiety. Wówczas kazałem mu się od...czepic.

Nieco pozniej pytał się mnie czy to moi rodzice nauczyli mnie czepiać się kobiet.
Teraz proponuje bym kupił jej worek karmy.

Widać tu mocne zaburzenie osobowości. Paniczny lęk przed konsekwencjami i siłowe przesuniecie ciężaru.

Pamiętajcie jeśli ktoś jak okrągły roamro czy Hamerlik was obrazi jak:

Kundlu pies szczac głupku idioto bandyto kurwiu. To tylko taki mały zakres jaki te osoby atakują.

Nie pozwólcie sobie wejść na głowe.



Roamro brnie dalej. On wie że tak odjebal że to się nie skonczy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
28-06-2024romaroPytanie do Farmera
>Wyobraźcie sobie że za agresywny wpis na forum trzeba się wykupić przytulaskiem dla psiaka ze
>schroniska?
Naprawdę? Chcesz się wkupić w łaski tych forumowiczów, którym naubliżałeś, workiem karmy dla psów?
Szkoda, że pieski nie potrafią czytać i nie przeczytają twoich wulgaryzmów skierowanych do członków tego forum. Pewnie byś się nie wypłacił.
Pamiętaj stary obłudniku - Lepiej być znienawidzonym za to, kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest.
Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

>Polityka jakiej nie znasz.

Nie żyj tak aby twoja obecność była zauważalna, ale tak, aby twoja nieobecność była odczuwalna.


Nastęnym razem w swojej miłości do bliźnich kogo wykorzystasz? Dzieci z sierocińca?

A swoją drogą, cenzura cię nie boli? Nie żebym miał pretensje hipokryto.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
27-06-2024farmerWyprowadź psa!
Gdybyś musiał musiała kupić worek karmy za każdą osobą która została obrazżona przez ciebie to ile tego by było ?
A może zamiast karmy spacer z psem z schroniska?

Ja osobiście zobowiązałem się do kupna jednego worka.

Wyobraźcie sobie że za agresywny wpis na forum trzeba się wykupić przytulaskiem dla psiaka ze schroniska?

Wtedy nikt nie musiałaby się bronić. Bo atakujący musiałby przemyśleć swoje słowa.

Inaczej wypad z forum.

Wiecie że mozna to zrobic. Polityka jakiej nie znasz.

Ps.
Wyjątkowo wątek będzie moderowany.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
20-04-2024szarleyPytanie
Czy tylko ja nie dostaję informacji na maila, że ktoś odpisał na mój wpis?
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)