"Dodawanie do kontaktów" - czy ktoś wyjaśniłby czemu ma służyć ta funkcja na Racjonaliście oraz jak działa, bo chyba czegoś nie wiem.
Przecież tyle tej całej funkcji, że chcąc napisać na priv w przypadku "dodanego" wchodzę nie w jego, lecz w swój profil. Co nie jest ani łatwiejsze ani trudniejsze, a w dodatku jeśli nawet nie zahaczam o profil adresata, nie widzę awatara, nicka i innych danych - tylko łatwiej o pomyłkę.
I jaki racjonalny postulat spełniają dodawani, że ta dodawalność stała się kategorią w Rankingach, czy jest ona może wyznacznikiem popularności? |