 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 25-02-2005 | gooa | Zmiana nicku |
Chcialam zaytac, czy mozna zmienic swoj nick? Jezeli tak, to czy nadal pozostaje "ta sama osoba" jezeli chodzi np. o archiwum postow, czy musze sie wylogowac i zaczac wszystko od poczatku ? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 25-02-2005 | Mariusz Agnosiewicz | Awaria |
Ja też nie mogę się wypowiadać na forum. Nie wiem co się dzieje. To jest jakaś AWARIA. Dlaczego od razu podnosicie oskarżenia?! To chyba jakaś drobna usterka i jak będzie naprawiona to damy znać | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 24-02-2005 | zdegustowany_stały_bywalec | Do kitu!!!! |
Do kitu ten pomysł z nowinkami technicznymi, obok wiadomości. Jak były skróty nowych artykułów to zawsze czytałem. Nie mam czasu przewracać całego serwisu aby znaleźć nowości Nowinki techniczne to można znaleźć wszędzie. Przywróćcie tak jak było. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 15-02-2005 | Drobner | Logowanie (do Welczera) i innych |
Nie podoba mi się konieczność logowania, by brać udział w forum. Mogę, oczywiście, się zalogować, by coś dopisać ale WŁAŚNIE DLATEGO tego nie robię. Myślę, że nie jest to fajne, wymagać logowania. To tak jakby próba wyeliminowania niektórych forumowiczów, którzy z powodów światopoglądowych czy religijnych NIE CHCĄ się u nas zalogować. Mogą na przykład nie chcieć 'nabijać' nam statystyk. Chyba, że znów czegoś nie rozumiem, jak to już wiele razy bywało ....
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 23 (przedawniony) (Zamknięty) | | 13-02-2005 | jeyes | Do M.A w sprawie św.Marka |
Zamieszczam kopię maila, któy wysłałem do Mariusza Agnosiewicza. Jestem zbulwersowany działalnością św.Marka. Witam, Prosze przyjrzec sie postepowaniu moderatora forum serwisu Racjonalista, czyli sw.Markowi. Czlowiek jest niezwykle aktywny, ale moim zdaniem zle ukierunkowuje te swoja aktywnosc. Pozwala sobie na wyrazanie pejoratywnych opinii o uczestnikach forum (www.racjonalista.pl/forum.php/s,12594#w12951, www.racjonalista.pl/forum.php/s,12594#w12972, www.racjonalista.pl/forum.php/s,13036#w13083), kasuje posty "uzasadniajac" to cytowaniem wyrwanych z kontekstu wyrazów (www.racjonalista.pl/forum.php/s,12971#w13057), a na dodatek posuwa sie do klamstwa (www.racjonalista.pl/forum.php/s,13036#w13114), a teraz najwyrazniej calkowicie mnie zbanowal, bo zaden z moich postów nie moze sie ukazac. Jesli tego rodzaju postepowanie ma byc "porzadkowaniem forum", to za chwile moze sie okazac, ze jedynym piszacym na forum bedzie moderator. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 10-02-2005 | Roman | Sonda |
Mała uwaga odnosnie sondy: Wg mnie pytanie powinno brzmieć "Ile książek przeczytałes w ubiegłym roku?" Byłoby to bardziej miarodajne, bo sądząc po odpowiedziach tak wiekszosc osób to odebrała: ponad 50% odpowiedzi '4 i wiecej' daje ponad 50 rocznie, niezły byłby to wynik ale obawiam się że nieprawdziwy. A może uczestnicy ankiety to wąska elita, która jeszcze czyta ksążki..  ... w odróżnieniu od ok. 2/3 Polaków, którzy nie czytają w ogóle. Pozdro. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 10-02-2005 | Pavel Starsky | Do moderatora |
Z przykrościa stwierdziłem, że mój wątek pt "Dlaczego tacy jestesmy?" został zdjety z forum Kościół i antylerykalizm. Co było przyczyną tego faktu? Pzdr Pavel | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 01-02-2005 | Pawlaczka | Zagadnienie z biochemii |
Mam niezmierną prośbe.., zalogowałam sie niedawno na tej stronce, więc nie wiem czy na tym forum moge zadać takie pytanie. Ale jeśli tylko ktoś zna odpowiedz to prosze was bardzo abyście mi napisali na ten temat.: Na czym polega metoda diestrowa i triestrowa? Na czym polega blokowanie? Wiem że związane jest to z wyłączaniem wody ze związku ale nie moge nic znaleźc na ten temat... Prosze o pomoc to pilne!!! już wkrótce mam egzamin z biochemii... | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 31-01-2005 | Lubię Kawę | dwie kwestie |
Mam dwie prośby :/ Kiedy po zalogowaniu udziela się odpowiedzi w jakimś wątku, można swoją wypowiedź potem edytować. Założyłem jednak zupełnie nowy wątek i edytować nie mogę. Można coś z tym zrobić? I drugie. Dlaczego po wysłaniu wątku wszystkie odstępy, które porobiłem pomiędzy różnymi myślami, albo kolejnymi etapami tej wypowiedzi zostały usunięte. Przecież tak to się znacznie trudniej czyta. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 24-01-2005 | MaLk__ | Cenzura Racjonalisty |
Czy na Racjonaliście funkcjonuje cenzura? Sam się nad tym zastanawiam. W serwisie, w dziale "Państwo i prawo", w kategorii "Prawo cywilne" znalazł się ongiś tekst p. Marty Lampart pt. Zdolność prawna nasciturusa. Był to tekst przybliżający zagadnienie, choć brakowało mu z całą pewnością wiele do miana dokładnego omówienia tematu. Znalazło się tam m.in. zdanie mówiące o tym, że o warunkowej zdolności prawnej nasciturusa można było zasadnie mówić tylko w krótkim okresie obowiązywania art. 8 par. 2 Kodeksu cywilnego. Napisałem dość obszerną polemikę z tą tezą i zamieściłem ją jako komentarz do tego artykułu. Jakież bylo moje zdziwienie, gdy stwierdziłem dzisiaj, że wspomniany artykuł zniknął z serwisu (oczywiście wraz z moim komentarzem). Oczywiście nie ma go w ogóle w serwisie, wyszukiwanie wg haseł czy autora nic nie daje a pod poprzednim adresem znajduje się tekst na zupełnie inny temat - skargi konstytucyjnej. Zastanawia mnie komu nie spodobała się zawartość mojego komentarza, bo wybaczcie, ale jakoś trudno jest mi uwierzyć w to, że nagle, bez powodu, autorka postanowiła spośród kilku swoich tutejszych tekstów (porównywalnej jakości) usunąć akurat ten, przy którym znalazł sie komentarz. Reszta tekstów tej samej autorki dalej sobie funkcjonuje bez problemu. Dla zaciekawionych tym, jaka była ta treść uzasadniająca usunięcie całego artykułu głównego - kopia mojego komentarza znajduje się w poniższym miejscu: www.malk.republika.pl/nasciturus.pdf | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |