Mam niezmierną prośbe.., zalogowałam sie niedawno na tej stronce, więc nie wiem czy na tym forum moge zadać takie pytanie. Ale jeśli tylko ktoś zna odpowiedz to prosze was bardzo abyście mi napisali na ten temat.: Na czym polega metoda diestrowa i triestrowa? Na czym polega blokowanie? Wiem że związane jest to z wyłączaniem wody ze związku ale nie moge nic znaleźc na ten temat... Prosze o pomoc to pilne!!! już wkrótce mam egzamin z biochemii... |