Mam dwie prośby :/ Kiedy po zalogowaniu udziela się odpowiedzi w jakimś wątku, można swoją wypowiedź potem edytować. Założyłem jednak zupełnie nowy wątek i edytować nie mogę. Można coś z tym zrobić? I drugie. Dlaczego po wysłaniu wątku wszystkie odstępy, które porobiłem pomiędzy różnymi myślami, albo kolejnymi etapami tej wypowiedzi zostały usunięte. Przecież tak to się znacznie trudniej czyta. |