> Ty to jesteś uczciwy!Tego nie wiem. Żaden polski sąd tego nie potwierdził. Ani prokuratura, czy policja. Myślę ( a wolno mi przynajmniej na TYM forum), że nie jest fajne ograniczać komukolwiek wypowiedzi. (Oprócz może nadmiernych elaboratów [niektórzy tak robią]). NIe podoba mi się i już! > Pomyśl, że na ateista.pl nikt nie może się wypowiadać (przynajmniej minie się tak wydaje), kto nie jest zarejestrowany !!!!Tam nie rozmawiam, bo TU JEST MOJE FORUM. Może dlatego tak bronię możliwości dyskusji. Sam czasem wyganiam stąd kogoś, sam czasem protestuję przeciw wyganianiu kogoś, ale nikogo nie POZBAWIAM MOŻLIWOŚCI. Nawet jak 'zaśmieca'. > PS. Teraz oprócz bahomazu znajdziesz w moim podpisie modyfiakcje. Zacząłem stosować zwrot pozdrawiam, bo doszedłem do przekonania, że ładnie on brzmi  > |---|> |\|/|> |-0-|> \/|\/> \-/Nie znalazłem tego o czym mówisz w tym poście. Warto byłoby jednak w postach zamieszczać to, co MĄDRZE BRZMI. Estetyka, aczkolwiek nie wymagana, nie jest koniecznie potrzebna. PZDR, Drobner. PS> Ty se znajdź ten kielich wreszcie..... PS 2. Na niektórych forach (chrześcjańskich) też trzeba się logować. Kto wie , moż e to mnie wciula (HI, oszukałem machinemana!)!
|