Sprawa została wyjaśniona. Bardzo przepraszam za zwłokę. Była spowodowana tym, że to nie ja w tym wypadku usuwałem dodatkowy temat, więc byłem nieco zdezorientowany pytaniem. Napisałeś swój temat dwukrotnie, i umieściłeś owe dwa egzemplarze w dwu działach tematycznych. To jest na naszym forum absolutnie niedopuszczalne. Każdy taki przypadek spowoduje usunięcie wszystkich kopii tematu poza jednym.
___________ Pozdrawiam
|