Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 13 (przedawniony)
02-11-2020uxbridgeCo się dzieje z M Agnosiewiczem?
...jedynym administratorem i moderatorem tego forum?
Zwykle jego nowe wpisy na portalu pojawiały się ze dwa razy w miesiącu. Natomiast wpisy na facebookowym koncie racjonalista.pl w zasadzie codziennie. Od dwóch miesięcy zamilkł kompletnie w obydwu miejscach. Taka długa przerwa jest niepokojąca. To oczywiście nie moja sprawa co się stało, ale bez niego ten portal może po prostu któregoś dnia zniknąć bez ostrzeżenia.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 20 (przedawniony)
16-07-2020uxbridgeKHK ponownie zbanowany
Wreszcie. Ale zapewne za chwilę będzie tworzył nowe awatary. Proponuję je od razu zgłaszać po zidentyfikowaniu.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
04-07-2020V. Klepka(Dys)Funkcjonalność
To jest przerażające! Pisząc jakiś nowy wątek i zapomniawszy go zapisać w brudnopisie wystarczy w innej karcie przeglądarki wejść na forum aby coś sprawdzić i cała nasza mozolna pisanina idzie w cyfrowy niebyt. ((


Nie możecie zmienić kodu aby nie było aż tak dantejskich scen? Zazwyczaj treści w osobnych kartach przeglądarki są niezależne, tutaj się nadpisują/zamazują.

Na pewno trzeba każdorazowo przed wyjściem z karty pamiętać o zapisaniu tresci w brudnopisie?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
13-05-2020Wojciech PrzytulskiSens przedawnienia
Jaki jest sens przedawniania wątków dyskusji na tym forum? Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć? Wypacza to sens dyskusji jako takiej, no chyba że czegoś nie wiem.
Są tematy, które chciałbym skończyć, a tu się nie da, bo dyskusja jest "przedawniona".
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 64 (przedawniony)
22-04-20201234spamowanie
Dzień dobry.

Chciałbym poruszyć sprawę spamowania czyichś ogłoszeń/wątków/tematów_nie_do_dyskusji.

Dokładnie rzecz biorąc:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,808655#w810210

Widzę wiele działów forum, w których mogą "wyżywać się" osoby, które tego potrzebują...

...Gdzie jak gdzie, ale w takim portalu spodziewałem się świadomych i rozsądnych ludzi!

Pozdrawiam.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 30 (przedawniony)
03-02-2020Pawel077To już chyba przesada
Nie mam nic przeciwko ścieraniu się poglądów nawet w dość ostrej formie, ale są pewne granice - podlinkowany niżej wpis zdecydowanie je przekracza.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,807425#w807707
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 41 (przedawniony)
27-01-2020pawel_wrBan dla ChętnieRacjonalistka !
Ban dla Chętnie Racjonalistka .

Uzasadnienie - w poniższym, założonym
przez siebie samą wątku , ta Pani


www.racjonalista.pl/forum.php/s,806631


używa ordynarnych , rasistowskich , obrzydliwych ,
poniżających , ksenofobicznych i łajdackich
określeń wobec Murzynów.

Tego typu wstrętne uogólnienia były jednym
z przyczynków nienawiści rasowej w latach
30 wieku minionego.

Takie "rzygi" intelektualne
i pseudonaukowe wynurzenia są poniżej
jakiegokolwiek poziomu.

Prykłady :


"Większość murzyńskich umysłów ma pod względem
znajomości i rozumienia logiki pewne problemy
"

"
Cechą, którą da się zaobserwować u większości Murzynów
jest pewien rodzaj bezpłodności intelektualnej
"

"
Murzyni płodzą Murzynów, biali płodzą idee
"

"
Jeżeli murzyńskość chcemy uważać za skorelowaną
z niską inteligencją i małą kreatywnością
"

"
istnienie różnic w inteligencji
dowodzi zróżnicowania rasowego
"

"
Czyli jak np. nie widać kto zacz,
można celem ustalenia zrobić test na IQ
"

"
Ale wątek dotyczy tego "nieistotnego"
aspektu murzyńskości.
"

"
Dociekam czy da się poznać rasę po umysłowości
"

"
Czyli inteligentny Murzyn to Mulat, bo ma murzyńską
fizjonomię, ale umysł białoskórego, tak?

Oraz na odwrót: Mulatem jest nietwórczy i tępawy biały?
"

"
Przed zbadaniem IQ Murzyni nie stanowili wyodrębnionej rasy?
"

"
No i jeśli niska inteligencja jest cechą murzyńskości,
to czy tępy biały względnie inteligenty Murzyn nie
powinni uchodzić za Mulatów?
"

Panie Adminie Agnosiewicz :
Czy..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
05-01-2020KulminBan dla mr Wojciech Przytulski
Cytat:

Istoty rozumne a zwierzęta to dwie różne rzeczy, żydy do istot rozumnych się nie zaliczają! Udowodniły to żydy kilkakrotnie!! Czas przeszły dokonany! Nie zmienisz tego! Jebane nazistowskie zwierzęta dożerające resztki państwa zaatakowanego przez Nazistów i żydo-sowietów, to się dzieje teraz, żrą nas te żydowskie zwierzęta i nie zmienisz tego faktu! Możesz działać tylko tak jak cała lewyca, czyli fizycznie, intelektualnie nie dla ciebie, j23a, szarleja itp ułomów intelektualnych, tylko mięśie wam zostały, bo rozumu u was njet!


www.racjonalista.pl/forum.php/s,803371#w805985

Wnoszę o bana dla polskiego Adolfa Hitlera.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
30-12-2019chętnie racjonalistkaSędzia kalosz
.
Dyskutuję sobie tutaj z userem szarleyem z każdym postem powiększając swoją przewagę, aż tu nagle po kolejnej druzgocącej ripoście dostaję powiadomienie na maila, że autor wątku ostatnią z moich wypowiedzi usunął.

Czyli ustawił się ów autor w roli sędziego i rozstrzygnął, że w toczącym się sporze 'na wierzchu' będzie szarleyowa racyja.

Z uwagi na temat i osoby dramatu można właściwie uznać, że zaistniała tzw. "solidarność jąder".

No ale czego można było się po przysoleniu jednemu z panów w temacie dyskryminacji kobiet spodziewać; wszak nie od dzisiaj moje zupy są dla tutejszej większości za słone.

Celem niniejszego wątku jest publiczne wylanie żalów, skłonienie wzmiankowanego sędziego kalosza do zmiany decyzji i przywrócenia odpowiedzi, względnie wyjaśnienia swojego stanowiska.

Może też sam mój oponent zdobyć się na honorowy gest publikacji tutaj, wszak po tylokrotnym wytykaniu innym osławionego "honoru psiego chuja" wypadałoby raz poświecić przykładem.

Oczywiście obaj wymienieni mogą też udawać, że tego wątku nie ma.

Albo, że usunęłam ich wypowiedzi.
.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
30-09-2019PoProstuBogdanProblem z weryfikacją konta
Przy rejestracji podałem błędnego maila. Jak teraz zweryfikować konto?
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)