> To jest przerażające! Pisząc jakiś nowy wątek i zapomniawszy go zapisać w brudnopisie wystarczy w> innej karcie przeglądarki wejść na forum aby coś sprawdzić i cała nasza mozolna pisanina idzie w> cyfrowy niebyt. ((> Nie możecie zmienić kodu aby nie było aż tak dantejskich scen? Zazwyczaj treści w osobnych kartach> przeglądarki są niezależne, tutaj się nadpisują/zamazują.> Na pewno trzeba każdorazowo przed wyjściem z karty pamiętać o zapisaniu tresci w brudnopisie?Proponuję pisać w edytorze tekstu na własnym komputerze i przenosic na gotowo. Rzeczywiście jest niekorzystny zapis w kodzie forum, który wymusza otwarcie. Wybranego wątku z listy wątków w otwartej już, następnnej karcie. Jeżeli następna karta jest kartą tego forum z wpisana i niewysłana treścią to taka akcja otworzy kliknięty wątek usuwając jednoczenie całą wcześniejszą zawartość karty. Potrzeba bardzo uważać chcąc coś tu zrobić na więcej niż 1 karcie. Nie raz straciłem treść w ten sposób. Nie jest to normalne, żadne inne serwisy nie działają podobnie, przez co łatwo zapomnieć i znowu oieplnic ten sam błąd. Wlasciwym rozwiązaniem byłoby, gdyby kliknięty z listy własnych wpisow wątek otwierał się w tej samej karcie albo choc zupełnie nowej karcie ale żeby nie zmieniał zawartości kolejnej już otwartej karty, w której być może już powstała jakas treść.
|