>Racjonalista z pewnością nie zniknie. Po prostu obecnie jest przerwa w publikacjach w związku ze zmianami w moim życiu osobistym. Do przeczytania niedługo. Panie Mariuszu, a całość portalu z oprogramowaniem i sama treść, oddzielnie forum, oddzielnie artykuły i komentarze, na chwilę obecną to ile to będzie Giga bajtów? Czy są już subskrypcje dla sentymentalnych magazynierów? Ile cała treść będzie kosztować? Jakiego "twardziela" szykować? 👋
bóg jest oszustwem zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
|