Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co się dzieje z M Agnosiewiczem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
16-10-2020 11:03uxbridge (5980 punktów)Co się dzieje z M Agnosiewiczem?
Ocena 4 na 4
...jedynym administratorem i moderatorem tego forum?
Zwykle jego nowe wpisy na portalu pojawiały się ze dwa razy w miesiącu. Natomiast wpisy na facebookowym koncie racjonalista.pl w zasadzie codziennie. Od dwóch miesięcy zamilkł kompletnie w obydwu miejscach. Taka długa przerwa jest niepokojąca. To oczywiście nie moja sprawa co się stało, ale bez niego ten portal może po prostu któregoś dnia zniknąć bez ostrzeżenia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>ten portal może po prostu któregoś dnia zniknąć
i tak się kiedyś stanie


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
16-10-2020 11:43 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>>ten portal może po prostu któregoś dnia zniknąć
>i tak się kiedyś stanie
Chodzi o to, żeby stało się w sposób kontrolowany. Z jakąś uprzedzająca informacją itp.
16-10-2020 12:36 
 Ocena 5 na 5
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Chodzi o to, żeby stało się w sposób kontrolowany. Z jakąś uprzedzająca informacją itp.
Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny...,
a wy chłopcy zmieniajcie gacie bo tej chwili też nie znacie...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Arminius (25555 punktów)pozdrowienia
>...jedynym administratorem i moderatorem tego forum?
>Zwykle jego nowe wpisy na portalu pojawiały się ze dwa razy w miesiącu. Natomiast wpisy na
>facebookowym koncie racjonalista.pl w zasadzie codziennie. Od dwóch miesięcy zamilkł kompletnie w
>obydwu miejscach. Taka długa przerwa jest niepokojąca. To oczywiście nie moja sprawa co się stało,
>ale bez niego ten portal może po prostu któregoś dnia zniknąć bez ostrzeżenia.

Nie chodzi tylko o portal. Chodzi - przede wszystkim - o pana Agnosiewicza. Pozdrawiamy Go i życzymy wszystkiego najlepszego.
-jad- (18783 punktów)Odp: Co się dzieje z M Agnosiewiczem?

Rzeczywiście. Mariusz czasem wydawał się nieobecny ale w niektórych sprawach reagował błyskawicznie jak gdyby czytał wszystkie wpisy o każdej porze dnia i nocy.

@Mariusz, wszystko ok?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Od dwóch miesięcy zamilkł kompletnie w obydwu miejscach.
Ale ostatni wątek do Oślej ławki wysłał pod koniec września; póki tam nie wylądował pisałam w tym wątku, co ostatni raz miało miejsce 20 września.

cr
klawik (759 punktów)
>...jedynym administratorem i moderatorem tego forum?

Może ma kaca ?
Leonardoo (1099 punktów)
M. Agnosiewicz tarza się ze śmiechu czytając, co tu się wypisuje pod jego nieobecność
zeniu73 (6483 punktów)
Pomaga w budowie NSJ i Międzymorza.
W wolnych chwilach przypomina, że Niemcy to genetyczni Nazisci i że trzeba bajki religiantów tolerować i ich nie wyśmiewać.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>...jedynym administratorem i moderatorem tego forum?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,604640#w604673

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Racjonalista z pewnością nie zniknie. Po prostu obecnie jest przerwa w publikacjach w związku ze zmianami w moim życiu osobistym. Do przeczytania niedługo.
Cieślański (994 punktów)
>Racjonalista z pewnością nie zniknie. Po prostu obecnie jest przerwa w publikacjach w związku ze zmianami w moim życiu osobistym. Do przeczytania niedługo.
Panie Mariuszu, a całość portalu z oprogramowaniem i sama treść, oddzielnie forum, oddzielnie artykuły i komentarze, na chwilę obecną to ile to będzie Giga bajtów? Czy są już subskrypcje dla sentymentalnych magazynierów? Ile cała treść będzie kosztować? Jakiego "twardziela" szykować? 👋

bóg jest oszustwem
zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
02-11-2020 15:37 
 Ocena 1 na 1
Melchior Gaduła (370 punktów)
>Racjonalista z pewnością nie zniknie. Po prostu obecnie jest przerwa w publikacjach w związku ze zmianami w moim życiu osobistym. Do przeczytania niedługo.

Zdrowia i pomyślności!

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365