Nie jestem najdłużej zarejestrowanym forumowiczem, ale to bez znaczenia. Od kiedy po raz pierwszy odkryłem Racjonalistę coś się zmieniło w moim życiu. Brzmi to bardzo pompatycznie, ale to prawda. Szczególnie chciałbym podziękować z nazwiska panu Agnosiewiczowi, państwu Koraszawskim i wszystkim tym, którzy kryją się pod różnymi pseudonimami, a tworzą ten portal. Chciałbym również podziękować wszystkim forumowiczom, bo przecież bez nich nie byłoby "życia". Byłby to jeszcze jeden informacyjny kanał. Po godzinach wpisów niektórych postów jak i po intensywności niektórych wpisów, widzę, że Racjonalista jest dla niektórych bardzo ważny. Dla mnie jest. Pierwsze co robię po włączeniu kompa, to patrzę co nowego na portalu i czasem bywa, że cały wieczór i kawałek nocy spędzam TU. Dzięki wam poznałem Dawkinsa..., za parę dni wniosę o apostazję. Artykuły posiadają bardzo szerokie spektrum, a działy forum praktycznie obejmują wszystkie tematy. Nie będę pisał o wadach bo to detale. Są krytykanci, ale widać gołym okiem, że to najaktywniejsi członkowie. I dobrze, bo zdrowa krytyka jest potrzebna. Generalnie, stałem się uzależniony od Was i dzięki za to. Ciekawe co myślą inni? |