>Rzeczywiście w ff3.5 tak jest, trudno powiedzieć czemu, bo już w artykułach jest dobrze.
Ja nie wiem o czym mowa. Jak chcę zaznaczyć dowolny fragment tekstu w ff, naciskam lewy przycisk myszki i ciągnę ją do dowolnego punktu zaznaczania, nawet jeżeli wykracza poza obszar ekranu (wtedy strona sama się przewija). Klikanie rzeczywiście zaznacza tylko akapit. Ale tek jest o wiele precyzyjniej, bo zaznaczam tylko tyle ile chcę.
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|