 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 10-11-2006 | krutki | Ocenianie artykułów |
Witam. Nie śledziłem Racjonalisty już przez dość długi okres czasu i być może taki temat był poruszany. Chciałbym zapytać o to czy jest możliwość oceniania artykułów (z tego co wiem to nie, ale pytam bo być może coś przeoczyłem)? Chodzi mi raczej o metodę, że tak się wyrażę, ilościową niż jakościową - zakładam, że są nimi komentarze, które może dodać każdy czytelnik. Podobnie jak na forum jest możliwość oceny czyjejś wypowiedzi klikając na plus bądź minus, tak i na artykuł możnaby niejako zagłosować. Nie przemyślałem głębiej tej możliwości. Wpadła mi raczej nagle podczas gdy wszedłem przejrzeć Racjonalistę. Mogłaby powstać swego rodzaju lista najlepszych, najczęściej ocenianych, najbardziej kontrowersyjnych (dużo głosów podzielonych), subiektywnych, obiektywnych artykułów. Wydaje mi się, że dałoby to możliwość lepszej orientacji tym, którzy z Racjonalistą mają styczność po raz pierwszy. Pozdrawiam  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 08-11-2006 | Thorvoy | Wilhelm, punkty i inne pytania. |
Witam. Wiem, że może nie zasługuje to na poświęcenie odrębnego wątku, ale ciekaw jestem niezmiernie paru rzeczy. Może ktoś zaspokoi moją ciekawość.
1. Co się stało z Wilhelmem? Kiedy jakiś czas temu przeglądałem ranking punktowy, dałbym sobie uciąć to i tamto, że widziałem jak w nim figuruje. Obecnie Wilhelma brak.
2. Podobna sprawa (punkty): Drobnerze, dlaczego z kolei Ty masz tak niewiele punktów, skoro udzielasz się na Racjonaliście nie od dziś?
Co jest grane?
Jeszcze jedno. O co chodzi z tym antyspamem przed dodaniem wiadomości na forum?
Pozdrawiam. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 04-11-2006 | Jarek Kubaszewski | Racjonalista.pl w TOK FM |
W czsie czwartkowej audycji web "2.0" polecono nasz serwis jako wartościowy i taki na który warto systematycznie "wchodzić". | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 39 (przedawniony) | | 03-11-2006 | Andrzej Bonifacy Fudali | Otwarcie - z imienia i nazwiska |
A może by tak z otwartą przyłbicą. Znakomita większość z Was ukrywa się się za pseudonimami, tak jakbyście obawiali się ujawnienia imion i nazwisk. W ten sposób wasze wypowiedzi są jakby oderwane od Was samych i zawieszone w próżni. Jest bardzo prawdopodobne, że część z nas zna się na innych płaszczyznach życia, niekojarząc osób z wypowiedziami na forum. Poza Racjonalistą możemy się znać z imienia i nazwiska właśnie, albo jeśli poznamy się to przedstawimy sobie nawzajem właśnie te dane. Raczej nie nick, tym bardziej, że sporo osób używa różnych na różnych forach. W ten sposób powstają wirtualnie rozbite tożsamości. Załóżmy, że TY właśnie mocno tu zaistniejesz swoimi wyjątkowymi wypowiedziami, które zyskają powszechne uznanie a autor powszechne poważanie. Także wtedy pozostaniesz jakimś XYZetem. Nie sobą z imienia i nazwiska. Gdy odejdziesz stąd, to kto będzie wiedział kim jesteś? Komu zostaną przypisane twoje własne myśli? Czy Tobie właśnie? Raczej jakiemuś nieznanemu XYZetowi. W ostateczności, co będzie widniało na twoim nagrobku? Imię i nazwisko czy spis pseudonimów? Może by tak odkryć przyłbicę. Hę...?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 30-10-2006 | FailSafe | Polityka mnarodowa |
o ile się nie mylę, nie ma tutaj forum poświęconego sprawom mnarodowym i typowo politycznym. Co wy na to by wyłonić takie subforum? Właśnie dla polityki światowej i krajowej?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 138 (przedawniony) | | 17-10-2006 | Drobner | Odbanować Jeyesa! |
Apeluję o odbanowanie Jeyesa. Wolność forum wykorzystał jakiś religiant, próbujący obrażać nas epitetami "nieuk, ateuszek", a zwłaszcza ignorujący WSZELKIE MERYTORYCZNE KWESTIE podnoszone przez forumowiczów, czym sprowokował Jeyesa do - oczywiście niechwalebnej wypowiedzi. Styl, jakość, a zwłaszcza TEMPERATURA wątku usprawiedliwia nieco -moim zdaniem - ten WYBRYK. Wyraziłem - w sposób bardziej stonowany - sąd IDENTYCZNY Z SĄDEM Jeyesa. Mogę go uzasadnić , wybronić i udowodnić. Skłonny jestem również darować 'budzikowi'. Zagrały emocje: TO JEDYNIE MIAŁ NA CELU WĄTEK NIEJAKIEGO HAERETICUSA. Kol. Mętrak wnosi o to samo w inkryminowanym wątku. Pozwalam sobie uczynić to w ODDZIELNYM wątku, by podkreślić, że sprawę uznaję za ważną. Drobner
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 19 (przedawniony) | | 14-10-2006 | Szczepanik | Brawo |
Zajazd w Radzikowie był zorganizowany na bardzo wysokim poziomie. Wykłady (zwłaszcza polityczne) były naprawdę pierwszorzędne. Gratulacje dla organizatorów. Tym większe, iż organizowali zjazd z własnych funduszy. Pozrawiam Jarek | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 14-10-2006 | bogo141 | Czy warto zająć się historią ? |
W dobie fascynacji taśmami prawdy i inymi rewelacjami z nagrań i podsłuchów warto jest powrócić do minionej historii naszej ojczyzny.PIS i LPR dosyć zgrabnie przechodzi nad doniosłymi wydarzeniemi minionych lat.Dla własnych potrzeb kreują nową historię przemilczając fakty. W skrócie : na naszych oczach powstaje nowa historia.Może warto by powstał też nowy dział na tym forum. Dział : Historia , gdzie dyskutując można odkryć wiele ciekawych i zapomnianych ( celowo ?? ) kart historii. Pozdrawiam | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 31 (przedawniony) | | 13-10-2006 | Mariusz Agnosiewicz | Program I Ogólnopolskiego Zjazdu Racjonalistów |
Program I Ogólnopolskiego Zjazdu Racjonalistów i Wolnomyślicieli
Pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów
Radzików 2006
Piątek, 6 października
13.00 - 14.00 Zebranie redakcji Racjonalisty i stałych współpracowników: projekt rozwoju portalu. Zebranie otwarte dla zainteresowanych stałą współpracą z portalem.
14.00 - 14.30 Inauguracja Zjazdu oraz sprawy organizacyjne dla uczestników
14.30 - 15.15 Prezentacja P o l s k i e j F e d e r a c j i H u m a n i s t y c z n e j oraz dyskusja programowa nad jej deklaracją wartości. Wybór delegatów na spotkanie z Davidem Pollockiem (Europejska Federacja Humanistyczna).
Wystąpienia członków Federacji:
15.15 - 15.45 Towarzystwo Kultury Świeckiej - Jolanta Marcinkowska, przewodnicząca komisji rewizyjnej TKŚ
15.45 - 16.15 Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów - Mariusz Agnosiewicz: Polska droga do państwa świeckiego
16.15 - 16.45 Towarzystwo Humanistyczne - Andrzej Dominiczak: Humanizm wobec świata i wobec siebie samego - kwestie sporne i nieporozumienia
16.45 - 17.15 Dyskusja i pytania
17.15 - 17.45 Wolność prasy, mediów i słowa w aktualnej Polsce - Bogdan Miś
17.45 - 18.15 Wolność nauki i sztuki a kultura świecka - dr Lech M. Nijakowski
18.15 - 19.45 Społeczny rzecznik praw obywatelskich - nowa instytucja
19.45 - 20.30 Przerwa na kolację
20.15 - 20.30 Promocja książki Johna Diamonda Magiczne mikstury i inne troski
20.30 - 23.00.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |