Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
20-01-2024chętnie racjonalistkaAutomoderacja
.
Co jakiś czas pojawiają się tu jęki obrażonych "moderacji nam potrzeba", tymczasem o dobór rozmówców można zadbać we własnym zakresie, po prostu powstrzymując się od dyskusji z niechcianymi forumowiczami. Jeśli się umie przemilczać zagajenia i/lub zaczepki, nie może nie zadziałać.
.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
20-01-2024farmerRomaro cd.
Kto jest za tym żeby w nowo utworzonej komisji walczącej z chamstwem na forum (póki co) przewodniczącym został romaro?


Na motyw przewodni proponuje jego tekst.

>...Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...





Byłoby to coś nlw rodzaju moderacji
Kto na zastępcę?
Thoter?
Chętnie racjonalistka?
Zeniu?
Jakieś propozycje?

Uwaga!!!
Ważne by dane osoby posługiwały na tym forum szczególnym słownictwem dotyczącym innych osób na tym forum
Cos w rodzaju kundel dupa. Tak by inni wiedzieli jaki poziom jest reprezentowany.
Coś jak bramki w klubach. Gdzie są wpuszczane określone osoby.
Lub tak jak moderacja kiedyś tutaj.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
19-01-2024AnnaSokolskiCześć
Cześć, ludzie! Wpadłem na tę stronę i zauważyłem artykuł o polskich kasynach online. Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Ktoś z was grał już w kasynach online w Polsce? Jakie macie doświadczenia?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
19-01-2024okraglyHamerlik Konopka
Hamerlik Konopka był (podobno) wiele razy banowany, powracał pod innym nickiem, to ON (włącznik) powoduje, że fR jeszcze istnieje, wokół jego tematów jest największy ruch.
gdzie tu racjonalizm

w imię racjonalności pozbyliśmy sie wielu wartosciowych ludzi
a może odwrotnie?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
16-12-2023neo_liberałfR 1 z 10
pytanie 1: ilu poalkow gralo washigton wizards?
pytanie 2: kto i kiedy wymyslil polski jezyk?
pytanie 3: ile sezonow zbigniew boniek dostawal nagrode najlepszego pilkarza?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
12-11-2023neo_liberałJakie wypowiedzi są nagradzane uznaniem portalu?
Czy to dobry pomysł?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
01-11-2023romaroHejka administracja
W związku z tym, że mamy na tym portalu do czynienia z bardzo brzydkim trollingiem, będącym - jak każdy trolling - formą cyberprzemocy, mam pytanie do administracji - Dlaczego nie korzystacie z posiadanych narzędzi, nie zablokujecie adresów i urządzen, z których loguje się Ruddev1981TB#! ?


art. 107a kodeksu wykroczeń
§ 1. Kto nie będąc do tego uprawnionym, włączając się w transmisję danych prowadzoną przy użyciu systemu teleinformatycznego, udaremnia lub utrudnia użytkownikowi tego systemu przekazywanie informacji, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 złotych.
Oznacza to, że art. 107a kodeksu wykroczeń nie może być rozumiany jako przepis wprowadzający karalność trollingu internetowego - przynajmniej nie w jego zwykłej, codziennej postaci. Natomiast trolling "zaawansowany" - taki, który wymaga wtrynienia się trolla w jakoś tam zamknięty obszar sieci - rzeczywiście może być kwalifikowany w ten sposób.
Mam podstawy sądzić, że Ruddev1981TB#! logował się pod różnymi nickami.

§ 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 używa słów powszechnie uznanych za obelżywe lub w inny sposób dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nie niższej niż 3000 złotych.

Tak więc i tutaj możemy bez trudu udowodnić, że Ruddev1981TB#! dopuszczał się nieobyczajnych wybryków, które mogły razić członków naszej społeczności.

Ja w każdym razie czuję się mocno zniesmaczony i powiem wprost, gdybym wiedział w..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
28-10-2023neo_liberałCzy można powtarzać pisanie o opcji "szukaj"?
To jest forum. Jakby greckie. Przecież nie przypnę se serduszka do białej koszuli w tle z osobami mało medialnymi albo będę żył z królem.

Gdzie wyjechać.

Milioner.@#

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
22-09-2023LornakuvalisHints and clues to find wordle
When I am very eager to decipher a mysterious word but can't think of it, right now wordle hint can solve all difficult problems to help me find the mysterious word quickly.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
16-09-2023okraglynick
czemu większość nas, racjonalistów nadaje sobie obcobrzmiące pseudonimy?
też sobie zmienię np na saszę, albo iwana, a najlepiej mi będzie do twarzy z ruska onuca
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)