 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-01-2024 14:46 | okragly (21676 punktów) | Hamerlik Konopka | Hamerlik Konopka był (podobno) wiele razy banowany, powracał pod innym nickiem, to ON (włącznik) powoduje, że fR jeszcze istnieje, wokół jego tematów jest największy ruch. gdzie tu racjonalizm
w imię racjonalności pozbyliśmy sie wielu wartosciowych ludzi a może odwrotnie? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Hamerlik Konopka był (podobno) wiele razy banowany[...] >w imię racjonalności pozbyliśmy sie wielu wartosciowych ludzi Tutaj kryteria do banowania niekoniecznie były racjonalne i nie zawsze zgodne z regulaminem, więc może i lepiej, że to kulawe moderowanie ustało.
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Hamerlik Konopka był (podobno) wiele razy banowany[...]> >w imię racjonalności pozbyliśmy sie wielu wartosciowych ludzi> Tutaj kryteria do banowania niekoniecznie były racjonalne i nie zawsze zgodne z regulaminem, więc może i lepiej, że to kulawe moderowanie ustało.za późno  JEST TAK JAK MA BYĆ, taka forma była skazana na wymarcie/ niszowość, ale od racjonalistów trzeba wymagać coś więcej niż to co się powszechnie dzieje
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>ale od racjonalistów trzeba wymagać coś więcej niż to co się powszechnie dzieje Wszyscy są racjonalistami, niestety niektórzy, tchórząc, podają się za wierzących.
Swoją drogą ciekawostka, że wierzących podejmujących się argumentowania dopuszczano, a problemy robiono racjonalistom nie uznającym oficjalnie tu respektowanych autorytetów i wartości.
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>ale od racjonalistów trzeba wymagać coś więcej niż to co się powszechnie dzieje >Wszyscy są racjonalistami, i to od niemowlęctwa takie mam najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa; bawię się na dywanie, rodzice siedza na kanapie, matka się mnie pyta, kto ładniejszy, ona czy ojciec? nie wiem czemu, ale ladniejszy byl dla mnie wtedy ojciec (dzisiaj, obiektywnie patrząc, był brzydszy) ale tego nie powiedziałem, nic nie powiedziałem
z wiekiem stajemy się mniej racjonalni? a bardziej wytrenowani, nauczeni, chodzimy w narzuconych nam koleinach z których nie sposób sie wydostac
|
|
| | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> takie mam najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa; bawię się na dywanie, rodzice siedza na kanapie, matka się mnie pyta, kto ładniejszy, ona czy ojciec? nie wiem czemu, ale ladniejszy byl dla mnie wtedy ojciec (dzisiaj, obiektywnie patrząc, był brzydszy) ale tego nie powiedziałem, nic nie powiedziałem >z wiekiem stajemy się mniej racjonalni? a bardziej wytrenowani, nauczeni, chodzimy w narzuconych nam koleinach z których nie sposób sie wydostac Idzie o to, że wcześnie uczymy się poprawności politycznej?
cr
|
|
| | | |  | | Thoter (6650 punktów) | >Idzie o to, że wcześnie uczymy się poprawności politycznej? >
Nie uczymy się tylko jesteśmy uczeni.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Idzie o to, że wcześnie uczymy się poprawności politycznej?> Nie uczymy się tylko jesteśmy uczeni.jeśli spytasz kobietę o ideał faceta, to wymieni dziesiątki aktorów, modeli z stajni usazyda i nikogo wiecej a my słowianie mamy inną urodę, później chodzą sfrustrowane, niezaspokojone
|
|
| | | | | |  | | Duch Prawdy (14788 punktów) | |
|
| | | | | | |  | | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >jeśli spytasz kobietę o ideał faceta> twitter.co(*)-wielkie-zaklopotanie-wideo/"Skandaliczne słowa do posłanki Filiks Do ostatniej, najbardziej skandalicznej, sytuacji z udziałem posłanki Agnieszki Wojciechowskiej van Heukelom doszło na sali sejmowej w czwartek. Wówczas posłanka Agnieszka Maria Kłopotek przekazała, że ma świadków na to, że posłanka PiS powiedziała w stosunku do posłanki Magdaleny Filiks: "gdybym miała taką matkę, to bym się zabiła". Przypomnijmy, że syn Filiks przed rokiem popełnił samobójstwo." Brak słów. DUCH
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >> takie mam najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa; bawię się na dywanie, rodzice siedza na kanapie, matka się mnie pyta, kto ładniejszy, ona czy ojciec? nie wiem czemu, ale ladniejszy byl dla mnie wtedy ojciec (dzisiaj, obiektywnie patrząc, był brzydszy) ale tego nie powiedziałem, nic nie powiedziałem >>z wiekiem stajemy się mniej racjonalni? a bardziej wytrenowani, nauczeni, chodzimy w narzuconych nam koleinach z których nie sposób sie wydostac >Idzie o to, że wcześnie uczymy się poprawności politycznej? inaczej w raju byśmy zginęli ja za dzieciaka byłem bardziej racjonalny, nie piłem, nie paliłem, duzo się ruszałem, bawiłem, nie miałem pragnień, zmartwień, kobiety mnie nie interesowały ani praca, co najwyzej bawiłem się w dorosłośc
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|