Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 19 (przedawniony)
07-05-2012Mikuś FrąckiewiczTrzeba pomyśleć o nowym wyglądzie portalu
Moim zdaniem obecny wygląd jest anachroniczny, niegustowny i zniechęca potencjalnych użytkowników. Wiem, że temat wraca niczym bumerang, gdyż był już poruszany, jednak uważam, że stosowna jest obiektywna dyskusja na temat szaty graficznej portalu tudzież forum. Jesteście za?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
07-05-2012kultywatorSklep - pasek pod tablicą rejestracyjną
Oczywista, że jest możliwość zakupienia takowego gadżetu na ramkę tablicy rejestracyjnej pojazdu dwuśladowego. Jednakże jako zdeklarowany motocyklista czuję się, nie pierwszy raz, dyskryminowany.

W związku z - czy będzie możliwość zakupienia takowego paska w jego minimalistycznej wersji? I czy można by ograniczyć jego "zawartość" do adresu www, gdyż "prowadzę się rozumnie" brzmi w tym przydadku jak ironia.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
05-05-2012kulka_na_moleTwoje konto - wysłane wiadomości e-mail
Mam możliwość wysłania wiadomości e-mail do użytkownika, którego adresu nie znam, ale nie mam możliwości zapisania takiej wiadomości. Proponuję, aby e-maile wysyłane do użytkowników były zapisywane gdzieś w "Twoje konto".

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
28-04-2012kulka_na_moleJeden komentarz na 20 minut

A to dlaczego?
Dlaczego na forum nie ma żadnych ograniczeń czasowych, a komentowanie artykułów ma ograniczenia czasowe?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
24-04-2012LegionBrak ''Edycji''
Od kilku postów zauważyłem ,że nie mam opcji edytowania tekstu, a popełniłem kilka błędów, pisząc zbyt szybko posty. Wiecie może od czego tak się dzieje?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
19-04-2012big_zydJurek Adamiak in memoriam
12 kwietnia minęła pierwsza rocznica śmierci Jurka Adamiaka.

Mam problem z pisaniem o tym - liczyłem na to, że ktoś zrobi to za mnie, chętnych jednak jakoś nie widać.
Trudna rada - sam muszę.

Starszym stażem Forumowiczom tłumaczyć nie trzeba, co do młodszych zaś - cóż, błogosławieństwem internetu jest, że scripta manent.
Nic, tylko czytać i uczyć się, czytać i uczyć się, czytać i uczyć się, uczyć się, uczyć się.

Jak wspomniałem - mnie jest pisać trudno; mam jednak nadzieję, że Forumowicze zechcą się swymi wspomnieniami podzielić.

Tyle tylko powiem, że brakuje mi Go. Cholernie Brakuje.

No i piosenkę chciałem, bo kojarzy mi się bardzo.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
18-04-2012kulka_na_mole"Śpiochy" na forum
Niejednokrotnie na tym forum była poruszana sprawa tzw. trolli, zarówno tych stale aktywnych, jak i tych "aktywnych inaczej", którzy przez jakiś czas popiszą coś, potem zamilkną, aby następnie wrócić pod innym nickiem udając, że nigdy ich tu nie było.
Mnie interesują inne przypadki, które nazywam "śpiochami". Otóż zauważyłem, że na forum R pojawiają się indywidua, które zarejestrowały się np. 2 lata temu, nigdy nie zabrały głosu w żadnej dyskusji, nigdy nie założyły żadnego wątku, nie napisały żadnego komentarza do żadnego tekstu zamieszczonego na portalu R, aż nagle, ni z tego ni z owego, puszczają post w jakimś temacie. Post w sensie/o treści "Jesteś gupi", "Nie zgadzam się", "Nie wiesz o czym mówisz", "Zanim coś napiszesz... (bla, bla, bla)". Pośród takich śpiochów są też ci bardziej hardcorowi, którzy (nadal) niczego nie piszą, ale przyznają minusy cudzym wypowiedziom.

W związku z moimi powyższymi obserwacjami proponuję, aby Szanowne Kolegium Moderatorów co jakiś czas weryfikowało aktywność zarejestrowanych użytkowników. Takiemu "śpiochowi" można byłoby wysłać maila z pytaniem czy pamięta, że się zarejestrował na portalu i czy ma zamiar wykazać się jakąkolwiek aktywnością w ciągu np. 30 dni. Jeśli nie, albo jeśli nie odpowie, to po prostu kasować takie "uśpione" konta. No bo po co nam tu nieprzytomni, milczący onaniści czy psychopaci?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
14-04-2012kulka_na_molePortal na serwerze francuskim
Z jakiego powodu serwis www.racjonalista.pl hostowany jest na serwerze znajdującym się we Francji?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
14-04-2012kulka_na_moleTeksty Mariusza Agnosiewicza w "Faktach i Mitach"
Mariusz Agnosiewicz publikuje bardzo ciekawe teksty w "FiM".
Może mam jakiś problem ze wzrokiem, albo prawdą jest, że te teksty nie są publikowane na portalu racjonalista.pl. Jeśli zachodzi ten drugi przypadek, to proponuję, aby na głównej stronie portalu zamieszczać odnośniki do wspomnianych tekstów, a także umożliwić ich subskrypcję przez RSS.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
03-04-2012Iza.Sklepik racjonalisty- więcej gadżetów
Co powiecie na poszerzenie oferty gadżetów i koszulek? Chętnie zaopatrzyłabym się w koszulkę z nieco bardziej gustowną szkarłatną literą A, ta na obecnie dostępnych koszulkach wydaje mi się za wielka, albo może tzw przypinki/buttony z takimi "naszymi" elementami?
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)