Od kilku postów zauważyłem ,że nie mam opcji edytowania tekstu, a popełniłem kilka błędów, pisząc zbyt szybko posty. Wiecie może od czego tak się dzieje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Opcja "Edytuj" wyłącza się, gdy ktoś odpowie na Twój post. Jeśli chcesz w takiej wypowiedzi poprawić błąd, napisz na adres kolegium, moderator może poprawić.