> A robi to jakąś różnicę, gdzie znajduje się serwer?W sumie tak, bo to jest trochę inna sprawa z prawnego punktu widzenia kto może go zamknąć i z jakiego powodu. Np. gdyby WikiLeaks nie było na francuskim serwerze, ale na amerykańskim to pewnie już by nie było WikiLeaks  Poza tym im dalej tym najczęściej wolniej.
"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
|